Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdek kicsit tobbet enni es...

Kezdek kicsit tobbet enni es mar is nagyobb a mellem miert van ez?

Figyelt kérdés

Lassan 3hete h 1800kcalt eszek es sulyt tartok.Nem novekedett a testsulyom de a mellmeretem (a leheto legkisebbnel egyel nagyobb) ugyh igen eleg kicsi de en igy imadom,ugy erzem elkezdett visszanoni (mivel annak idejen 3merettel nagyobb volt) es nagyon nem szeretnem ezt hogy megint akkora legysn mint egy mamuté:( az undorito volt.Igy most 50kg-osan jol erzem magam hogy lefogytam es meg is szeretnem ezt a sulyt tartani de ugytunik hogy 1800kcalnal mar kezdek hizni?:(( Amugy feleve 1500-rol lassan lassan jottem fel 1800ra.

Szerintetek? 17/L


2017. okt. 1. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttál te még mammutemlőt s bizonyára nem is fogsz... de ez nem számít.


Ha nem nő a súlyod, nehéz elképzelni, hogy nő a hájtömeg, bár izomvesztéssel elképzelhető, node 50 kilóból izmot veszteni az elég nehéz lehet s persze lassú is. Ha csak úgy érzed, hogy nő, de centiben nem, akkor nem nőtt.

Azt pedig csak te tapasztalhatod ki, hogy hány kalóriával tartasz súlyt.

2017. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17 vagy, még nőhet magától.
2017. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legkisebb méretenél néggyel nagyobb az már mamutcsöcs? Ma is tanultam valamit...
2017. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!