Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Több mint 10 éve bulimiás...

Bulimic Royalty kérdése:

Több mint 10 éve bulimiás vagyok. Hashajtózom is és az utóbbi időben véres volt a székletem, amikor hashajtóztam. Valakinek valami jó ötlete, hogy mi lenne jó rá? És mitől gyógyulna meg? Ez mitől lehet? Nem lehet tőle nagyobb bajom?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 23:10
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Kiderült,hogy csak a kérdésben leírt a hashajtótól csak azért történt,mert az utóbbi 1 hónapban naponta többet vettem be belőle.A hashajtó dobozában a használati utásításra az volt ráírva,hogy ez a dulcolax néha előforduló mellékhatás.És hogy általában nem szükséges kezelni,mert magától meggyógyul.:) :) Úgyhogy gond egy szál se.:) Tovább élem boldogan a kedvenc Mia életstílusomat.:) :) <3 A egypár nem kedves válaszolók nem erre válaszoltak.
2017. nov. 27. 09:35
 32/38 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem válaszol senki mert egy nulla agyi kapacitással rendelkező idióta vagy és már az sem érdekel senkit ha ott döglesz meg ahol vagy. Ne haragudj de ez az igazság.
2017. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz.
2017. nov. 27. 18:52
 34/38 anonim ***** válasza:
80%
kirohadtak mar a fogaid?xd
2017. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Képzeld el nem.:)
2017. nov. 29. 09:54
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

"Tudok magamra vigyázni és tudok óvatos lenni.:)"

Hát ku.rvára nem tudsz vigyázni magadra! A hashajtó szétmarja a beleidet, de biztosan megéri...

A Dr House-ban is volt egy jó kis rész, amikor a nőnek szervátültetésre lett szüksége, mert a hashajtó gyógyszer mellékhatásaként tönkrementek az életfontosságú szervei (talán a veséje, már nem emlékszem).

Ha meg tényleg kövér vagy, akkor meg minek ez az egész önf.osatás, hisz nem is ér semmit se...

2018. jan. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"Kirohadtak már a fogaid?


Képzeld el nem.:)"


Akkor miért írod másutt, hogy protkót használsz? :D

2019. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Szia,mi történt veled? Most én is el kezdtem hashajtózni.
2022. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!