Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha hashajtóztam...

Mit tegyek, ha hashajtóztam és abbahagytam, de nélküle már 2 hete nem tudok nagywc-zni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Sok ivás, rostok, zabkorpa, szilva, probiotikum.
2017. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az előttem szóló leírta mit tegyél. Egyébként a szervezeted bünteti a hülyeséget.
2017. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 hete? Jézus.

Én nem is tudom. :D Nem lenne jobb ha lassanként hagytad volna abba? Hm? Vagy nem tudsz most mondjuk venni egy guttalaxot, és pár cseppet használj belőle. Fokozatosan kéne erről leszokni ember. Reménykedj hogy nem lesz bajod, nem két hét után kéne ezen gondolkodni. :D

2017. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1-es válaszoló leírta. Sok rost sok folyadék. A hashajtózás a bélflórát is legyalulja ugyanis a széklet száraz tömegének 70-80%-a elhalt baktérium amelyek nagyon fontosak az emésztésben. Ezt a mikrobiomot is újra kell építeni.Ezért kellenek a probiotikumok. A szervezetednek meg újra alkalmazkodnia kell a normális működéshez. Nem lesz sétagalopp.
2017. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!