Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Könyv a növényi alapú étrend...

Könyv a növényi alapú étrend melletti izomépítésről?

Figyelt kérdés

Fontolóra vettem egészségügyi okok miatt az átállást egy növény alapú étrendre. A hús fogyasztást jelentősen visszafognám, heti max egyszer-kétszer ennék csak. De nem szeretnék lemondani a célomról, hogy egy kis izomtömeget pakoljak fel magamra.

Tudtok könyvet ajánlani a témában, amit ORVOS írt?

(nem vegán szeretnék lenni, az ilyen világmegváltó vegán aktivisták világmegváltó nézetei, elvei nem érdekelnek, pusztán a tudományos része a dolognak).

Dr. Neal Barnardnak láttam egy videóját, ami elgondolkodtatott, de sajnos neki ilyen témában nem találtam könyvét. Elsősorban magyar nyelvű könyv érdekelne (bár gondolom erre kicsi az esély, ahogy végigjártam pár Libri könyvesboltot), de ha nincs akkor egy angol könyvvel is megbirkóznék :)



2018. jún. 23. 23:08
 1/1 anonim válasza:

[link]

Ezt a könyvet tudom ajánlani

2018. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!