Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki ha egy...

Szerintetek is ciki ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Ennél férfiatlanabb dolog szerintem nem létezik.
2013. nov. 9. 00:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/91 anonim válasza:
Nem, nem az.Te vagy érzelmileg fogyatékos, valószínűleg pszichopata vagy, legalábbis a hajlamod biztosan megvan erre a mentális betegségre.Mondjuk én nagyon csodálkoznék, ha csak hajlamos lennél erre.Szerintem az enciklopédiában a te képed lehetne a "pszichopata" résznél a szemléltető ábra.Mikor a nagyapám meghalt, aki megtanított horgászni, vele ittam meg az első üveg sörömet, ő mutatta azokat a zenéket, amiket ma is szeretek, ő volt az, aki mikor rászoktam a dohányzásra és nagyon jól tudta, hogy nem tesz jót, (most lehet firtatni, hogy milyen nagyapa az ilyen) de nem mondta el a szüleimnek, akire nem csak rokonomként, hanem barátomként is tekintettem, a temetésén sírtam.Sőt, hetekig, hónapokig ha rá gondoltam sírtam.Szerintem ha valaki elveszít egy hozzá nagyon közel álló embert, akkor az illető sír, ha nem mutatja ki, akkor is belül szomorú, fáj neki.Szerinted itt kit érdekel, hogy össze tudsz szerelni egy polcot, ha az érzelmi intelligenciád pontosan az általad összeszerelt polcéval egyenlő?Tudod mit?A Gyűrűk Ura című film három részén legalább 40-szer gyűlt könny a szemembe?És akkor mi van?Az a legnagyobb baj, hogy manapság a hozzád hasonló sekélyes, érzelmeket kimutatni képtelen, pszichopata nők (Milyen nő az ilyen?) át akarják venni a könyvekből, filmekből, képregényekből ismert férfi karakterek szerepét.A férfi, ahogyan a nő szerintem igenis mutassa ki az érzelmeit, mert ő is ember, nem egy gyártósorban készült droid mint te.Most lehet, hogy te az érzelmi fogyatékosságoddal azt gondolod, hogy aki nem úgy vélekedik erről a témáról, mint te, az egy degenerált, de elmondom, hogy itt a válaszolók nagy többsége értelmes ember, itt egyedül te vagy degenerált.Nagyon remélem, hogy a polcoddal, amit összeszereltél nagyon jól elvagytok, mert ilyen mentalitással szellemi fogyatékos és/vagy magadfajta pszichopata embereken kívül normális emberrel aligha tudnál említésre méltó, hosszútávú kapcsolatot létesíteni.
2015. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!