Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki ha egy...

Szerintetek is ciki ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Ennél férfiatlanabb dolog szerintem nem létezik.
2013. nov. 9. 00:25
 41/91 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem ciki. Az már inkább ciki, hogy annyira elemberteleneik a világ, hogy már lassan az lesz a ciki, ha valaki képes normális emberi érzelmek kimutatására. De ha úgyis meg vagy győződve a saját igazadról, miért teszed fel a kérdést? (Ezt nem bántásból írom, hanem azért, mert tényleg érdekel).
2013. nov. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim válasza:
84%

"Elmondom neked te nagy okos, hogy már rég vittem valamire az életem. Olyan életem van, s anyagi hátterem amiről itt egyesek még csak álmodni sem mernek. Kösz a tanácsot."


Ha jó életed lenne, akkor nem itt siránkoznál. :D

2013. nov. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező egyébként azt hiszed, hogy "valamire vivés" alatt azt értjük, hogy anyagi van, és a többi le van tojva? Aha értem, biztosítsd magadnak az életet 0 érzelemmel. Nem fog menni. Ellenben azokkal az emberekkel, akik láttak egymásban valamit, apró gesztusokkal építették a másikat, és együtt vitték valamire. Ők lesznek örökké együtt.

Amúgy a keresztneved elárulnád? Gondolok egy lányra, ő ilyen, hátha te vagy az.

2013. nov. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 piriiiiii ***** válasza:
87%

Óóóóóóóó, hát most, hogy szóba hoztad az átkozott anyagi háttért, mindent értek!!

Mivel fenemód materialista vagy, nem csodálom, hogy neked lószart sem ér az érzelem.

2013. nov. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
84%
Nem bírom magamban tartani, a kérdező neve tuti Zita. Annak kell lennie.
2013. nov. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 A kérdező kommentje:

Hát egyáltalán nem vagyok anyagias, úgy hogy tévedtél. Én teremtettem meg a jó körülményeimet, saját erőből, s nem úgy, hogy a seggem alá tolták mint egyeseknek.

A nevemet meg itt biztos nem fogom elárulni.

2013. nov. 9. 01:54
 47/91 anonim ***** válasza:
89%

Sírás, nevetés, érzelmek teszik emberré az embert, kérdező, téged csak szánni tudlak, hogy kifogásokat keresel, és másokban keresed a hibát, csak mert senki nem tud melletted a "dominanciád" miatt megmaradni. Persze vannak olyan emberek akikhez valamilyen okból nem passzol senki, nem tudnak kapcsolatban élni, de ilyenkor nem a másikban kell keresni a hibát. Attól hogy elértél valamit hogy valamivel többet értél el, mint a magyar átlag nem leszel boldogabb, akkor se ha ezt próbálod bemagyarázni magadnak. Vagy megváltozol, vagy megszokod, hogy egyedül kell leélned az életed.

- De hogy a kérdésre válaszoljak, indokolt esetben természetes, ha akár egy férfi sír, attól függetlenül, hogy az emberek különbözőek, tehát az emberek "tűréshatára" is eltérhet. Ettől nem kell valakit kevesebbre tartani.

2013. nov. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
89%
Még hozzátenném, hogy az érzelmek szinte teljes hiánya betegségek tünete is lehet, pl. skizofrénia, neuroszifilisz stb...
2013. nov. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim válasza:
90%

1. Nem tehet róla. Szerinted okos dolog valakit megítélni olyasmi miatt, amiről nem tehet?

2. Ez csak annyit jelez, hogy az illető érzékenyebb az átlagnál. Ez pedig egyáltalán nem rossz dolog, hiszen empatikusabb, több benne az emberség, mint az átlagban.

3. Én láttam már erős férfit is zokogni. Csak annyi kell hozzá, hogy az élet egyszer úgy igazán pofánb*ssza az embert.

4. Kit érdekel, hogy mi ciki, és mi nem. A legbiztosabb módja, hogy elb*szd az életed, ha aszerint éled, hogy mit várnak tőled mások.

5. Vagy trollkodsz, vagy valami sérelem ért valakitől, és most így próbálod levezetni. Szerintem ez rosszabb, mint a sírás. De az is lehet, hogy egyszerűen csak nem éltél még át igazán komoly bánatot, és ezért vagy képtelen megérteni a szomorúságot. Ha így van, remélem, egyszer még meg fogod tudni érteni.

2013. nov. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
13%
Hát, én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy a kérdező ugyan túlzásba esik pár helyen, de inkább ilyen nők legyenek, akik a klasszikus férfiképet keresik és nem egy nyálas hülyegyereket fehér lovon. Ráadásul még eltartatni sem akarja magát, ez sem egy rossz dolog. Szerintem.
2013. nov. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!