Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki ha egy...

Szerintetek is ciki ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Ennél férfiatlanabb dolog szerintem nem létezik.
2013. nov. 9. 00:25
 51/91 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként a nőnek miért kéne sírnia? Azért, mert nem tudja magát rendesen kisminkelni, hogy aztán az összes férfi kinyalja a s.ggét? A férfinak sokkal több oka van a sírásra egyrészről, másrészről pedig egy lélek fajtát nem csoportosíthatunk feltétlenül bele egy nembe. A lélek belül van, a testednek van neme, a lelkednek nincs.
2013. nov. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
88%

Nem ciki. Szerinted érezni ciki? Gratulálok neked! Szoktam sírni. És? Inkább sírok - és jó okkal -, minthogy olyan érzéketlen legyek, mint te.


Nem akarom elhinni, hogy ilyen létezik! Hiába vágsz fel azzal, hogy milyen az életszínvonalad, mert ami a belső értékeket illeti, elég szegényes vagy. Az igazi értékek nem az anyagi dolgokban nyilvánulnak meg, hanem a belsőnkben. Te viszont beképzelt, érzéketlen és szűk látókörű vagy.

Szerinted az érzelmek csak a gyengébbik nemnek járnak?? Szánalmas a gondolkodásod.


...de valahol még mindig reménykedem, hogy ez csak provokatív kérdés és nem egy valóban ennyire korlátolt emberhez van szerencsénk.


22/f

2013. nov. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
86%
A nap idióta kérdése a kategóriában.
2013. nov. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az ciki, ha NEM sír.

Aki nem mer még csak érezni sem, az k.rvára nem férfias, nem erős, hanem gyáva. Nem ember, gép.

2013. nov. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
81%
54: Én is majdnem jelentettem, hogy ez nem valódi kérdés, csak provokáció...:)
2013. nov. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te egy szanalomra melto lesbikus p.csa vagy,aki utalja a ferfiakat!! Ja es ilyen felfogasal egy.lelki nyomorult vagy! En a ferjem zokogott a vallamon mikor a huga meghalt,szerinted ez is undorito?? Erzekeltlen tusko
2013. nov. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim válasza:
57%
ma 01:02 XDDDDDD a te kommented a legnagyobb!kerdezo te meg gyoker vagy.
2013. nov. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, te egyedül egy aranyhal mellett fogsz meghalni. Remélem hamar megtalálnak és adnak enni a halnak.
2013. nov. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
90%

"Én teremtettem meg a jó körülményeimet"


Persze kérdés, hogy mit is értesz "jó körülmények" alatt?!


Azt, hogy ki tudod fizetni hónap végén a kis külvárosi albérletedet??

Mondjuk ennyi ésszel, az is egy csoda...

2013. nov. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sokkal gázabb, ha soha nem sír.
2013. nov. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!