Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki ha egy...

Szerintetek is ciki ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Ennél férfiatlanabb dolog szerintem nem létezik.
2013. nov. 9. 00:25
 81/91 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdésen inkább röhögni szoktak, persze az is természetes, ha valakiből kitör a sírás. Ebben a kérdésben én az első csoporthoz tartozom, de nem sértesz meg azzal, ha férfiatlannak tartasz azért, mert néha könnyezem. Sose legyen ennél nagyobb megaláztatásban részem.
2013. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
95%
Igyál hipót, kérdező.
2013. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim válasza:
Férfiatlan lenne? Miért egy férfinak nincs lelke? Nem kell elbőgniük magukat filmeken, de azért van az a helyzet amikor teljesen normális. De neked tuti van valami bajod, ha ez szerinted nem normális dolog.
2013. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
14%
Itt most vagy nők válaszolgatnak, vagy homokos pasik. Amúgy is egy korcs társadalomban élünk. Vannak helyzetek mikor egy férfinek kicsordul a könnye (pl.: Meghal a gyermeke (ilyet ne éljen meg egy apa sem)). De ez a langyisirám ami itt megy az szánalmas.
2013. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim válasza:
csak ha meghal a gyereke??? Ha meghal a gyereke valakinek az meg is bolondul, az már nem lesz ugyanaz az ember, nem hogy csak kicsordul a könnye ne viccelj... senki nem azt mondja , hogy a férfiaknak kell sírni filmeken, vagy mert beütötték az ujjacskájukat, de szerintem ha ugyanúgy egy férfinak meghal a kutyája, alapvető, hogy sír.. sőt nem, hogy ha meghal a gyereke, már akkor is nyugodtan sírhat ha csak egy kicsit lázas a gyerek és nem tudja szerencsétlen apja mitévő legyen, mert nem akarja látni a gyerekét egy percig se szenvedni.
2013. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
27%
Nem az írta, hogy "csak ha meghal a gyereke", hanem példaként említi. Nem kell minden szót kifacsarni és kiforgatni!
2013. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:

Ha a helyzet olykor-olykor úgy hozza, abszolúte nem ciki. De aki gyakran sírdogál, annak pszichés oka lehet. Akár férfi, akár nő. Pl. depresszió állhat a háttérben.

Egyébként itt egynéhány hozzászólás is megér egy misét, amit a Kérdezőnek szántak...Nyugi, emberek!

2014. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
91%

Férfiatlan dolog...Te jó ég... Nagyon el vagy tájolódva kérdező.

Ha meg annyira alacsony az oldal színvonala, minek emeled még mindig ki a kérdésed? Nem találtál a szintedhez méltó oldalt?

2014. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 Staki válasza:
Szerencsémre általában sikerül hamar felismernem az ilyen "epszilon minusz"típusú embert,és nagy ívben kikerülöm.Persze azért volt hogy belefutottam...szörnyű emlék :) Az érzelmi sekélyességét,külsőségekkel próbálta ellensúlyozni.Ő akkor sírt,mikor az apja Audi helyett csak egy "sz*r"fiat-ot vett neki(de akkor zokogott)Az ágyban olyan volt mintha egy babzsákot tömködnék...kB egy hónapot töltöttem vele,amikor közölte hogy neki szüksége van arra hogy a pasija évente kétszer elvigye nyaralni.Értettem a célzást,egy hét múlva utaztam is,természetesen nélküle.Azóta azt hallottam megtalálta a magához illő fiút egy ketrecharcos személyében.Igen,azért próbáltam meg vele mert nagyon jól nézett ki.:) jó lecke volt.
2014. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!