Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki ha egy...

Szerintetek is ciki ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Ennél férfiatlanabb dolog szerintem nem létezik.
2013. nov. 9. 00:25
 11/91 anonim ***** válasza:
67%

Őszintén szólva ha gyakran sír(gyakran=2-3 hetente férfinál),akkor az már zavaró és tényleg lelki problémára utalhat.De ha nagy problémáknál,halálozásnál sírja el magát,akkor az megérthető.Olyankor kell empatikusnak lenni.

De hogy jön a síráshoz a polcszerelés?Miért,aki nő az ne fűnyírózhat meg nem szerelhet polcot?Mert mondjuk a férje éjszakai műszakos volt,és esetleg fáradt?


Nőként mondom ezt,és én sem vagyok gyenge,de apróságokon fel nem húzom az agyam!

2013. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
80%
Én is elég kemény nő vagyok, nem sírom el magam egy romantikus filmtől, vagy azért, mert valaki megbánt (bár megbántani is nehéz, lepereg rólam minden). De van olyan helyzet, amikor azt mondom, egyáltalán nem férfiatlan a sírás. Én kétszer láttam sírni a páromat, egyszer sem gondoltam róla azt, hogy puhány, és szánalmas. Egyszer, amikor a nagymamája hunyt el, akit nagyon szeretett. A másik alkalom akkor volt, mikor elveszítettük a kisbabánkat. Nem terveztük, még az sem volt biztos, hogy megtartjuk, ő viszont előbb távozott, mint ahogy döntöttünk volna a sorsáról. A rendelőben, amikor kiderült, hogy nincs szívhang, a párom hamarabb sírta el magát, mint én.
2013. nov. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes, én olyan férfit ismertem meg, aki FÉRFI! Mindent meg tud csinálni, még polcot is fel tud rakni. Ami a lényeg és nő vagyok mellette.

Nehogy azt hidd, hogy attól hogy te domináns vagy, és erősnek képzeled magad, boldog leszel. De hogy válaszoljak a kérdésedre. Nem ciki sírni sem férfinak sem nőnek. Arról nem beszélve, hogy a sírás bizonyos fokig egészséges is, Tisztítja a könnycsatornákat.

Szóval inkább tartsd magad cikisnek mert kérges szívű vagy..

2013. nov. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 Mirk ***** válasza:
89%
Én sírnék ha veled kellene élnem.
2013. nov. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 A kérdező kommentje:
Pl Ha meghal egy állat valamilyen filmben, s azon sírni, azt melyik kategóriába sorolnátok? Ja! A tök természetesbe, na ne.
2013. nov. 9. 00:51
 16/91 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező (#8) " nő létemre keményebb vagyok mint egy férfi," - és erre még büszke is vagy? A keménység szerintem ritkán jó tulajdonság, sokkal gyakrabban zavaró... ami nem hajlik, az törik...
2013. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
88%
Hú te aztán kemény vagy, mint a száraz tevesz@r. Várjuk a következő kérdésedet a jövőben, amiben az érzéketlen pasidra panaszkodsz.
2013. nov. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
78%

Azért nem mindegy, hogy meghatódik, és könnyes lesz a szeme, vagy órákig zokog a válladon, és anyut akarja :D

Utóbbi tényleg súlyos lenne, de nem hinném, hogy gyakori.

2013. nov. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező (#15), pedig az. Tök természetes... Az meg szerintem tök beteges, ha valakinek még abban is elvárásai vannak, hogy a másik min sírhat, és min nem...
2013. nov. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 Mirk ***** válasza:
77%
Ha megnézed a "Hatchi, a leghűségesebb barát" című filmet és egyszer sem törlöd meg a szemed, akkor te nem is vagy ember.
2013. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!