Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki ha egy...

Szerintetek is ciki ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Ennél férfiatlanabb dolog szerintem nem létezik.
2013. nov. 9. 00:25
 71/91 anonim ***** válasza:
86%
Elolvastam az előző kommentjeidet kérdező, látszik, hogy csak porvokálni akarsz mindenkit. Ráadásul nem vagy valami intelligens. :/ Egy okos ember sose kérkedik azzal, hogy milye van, mit ért el, és nem támad ilyen undorítóan. Kérlek, ne járasd le a saját nememet.
2013. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, azért vagy mindig te a domináns a kapcsolataidban, mert a domináns férfiaknak van annyi eszük hogy nem jönnek össze veled.
2013. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
96%
Ezrk szerint apum is ciki? Ciki azért mert egyszer elvesztette a lányát és fiát. És képzeld sírt mert nem tudhatta hogy fog-e még minket valaha látni. Igaad van írtó ciki hogy sírt mert azt hitte hogy valamit végérvényesen elvesztett önhibáján kívül...
2013. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
88%

N idefigyelj cuncimókus! jöjjünk össze!

heti kétszer hozzádbaszok egy fejszét csak hogy lásd nem vagyok puhány!

2013. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 JohnTitor ***** válasza:
96%

Szerintem ez a kérdés a szánalmas.

Élj érzelmek nélkül, kutyát nem érdekli.

2013. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim válasza:
89%

kérdező!

téged nagyon alaposan, de istenesen ki kéne kormolni! érzem rajtad hogy a barlang igencsak pókhálós! ez a te bajod, ezért vagy ilyen! tudod mi a férfiatlan? rózsaszín' pólóban meg csőnaciban celebeskedni, mint a mai fiatalok egy bizonyos hányada! én gyerekkorom óta egyszer sírtam, amikor 3 nap leforgása alatt véglegesen elveszítettem a nagyapámat, ennek tudatában elhagyott a barátnőm, illetve az egyik kutyámat is elütötték! az a ciki hogy te egy otthon ülő tizenéves lány lehetsz, aki unalmában itt provokálja az embereket! egy motoros cimborám a napokban hunyt el autóbalesetben, és igen, az ő temetésén is fogok sírni! aki azt mondja hogy ez ciki, az tehet egy szívességet! ámen

2013. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 A kérdező kommentje:
Ebből is látszik, hogy nagyon sok ember milyen primitív, illetve mennyire alacsony a szellemi szintje. Kritikán aluli, egyenesen szánalmas ami itt megy. Leírtam a véleményem és ennek kapcsán tettem fel a kérdést. Ha nem bírjátok elviselni mások véleményét akkor lépjetek le innen. Nekem ez a színvonal túl alacsony.
2013. nov. 14. 14:51
 78/91 anonim ***** válasza:
91%
Ha neked alacsony ez a színvonal, akkor neked kellene elhagyni az oldalt, és keresni egy elit társaságot, ahol reklámozhatod a véleményed.
2013. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ikertesom, 2 eve /ekkor 15 evesek voltunk/ anya elkuldte ot az 5 utcaval arrebb levo boltba de soha sem jott haza.. :( odafele uton elgazolta egy reszeg kocsis es a serulesekbe sajnos belehalt.. en is ferfi vagyok most mar 17 eves de meg szamtanalnszor elsirom magam ha ra gondolok, ha a szobaban jobban gondolkozok es rajovok hogy sosem lesz mar olyan ismerosom, mint Ö volt! :(
2013. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!