Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki ha egy...

Szerintetek is ciki ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Ennél férfiatlanabb dolog szerintem nem létezik.
2013. nov. 9. 00:25
 31/91 anonim ***** válasza:
72%

Én sokszor érzelemmentesebb vagyok egy pszichopatánál és még szerelni is tudok. Tutira imádnál, kedves kérdező :)


Egyébként szerintem se annyira gáz, ha valaki néha esetleg elsírja magát, de azé' ne rinyáljunk má' egy 100-as papírzsepivel valami nyálas filmen...

2013. nov. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél magadnak egy Extra Size Magic Nigga' dildót,az nem sir.
2013. nov. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim válasza:
80%
Szerintem nem gáz. Én is sírtam múltkor barátnőm után de semmi eredménye. De szerintem nem cink
2013. nov. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 piriiiiii ***** válasza:
89%
Kérdező, ha végre te néznél magadba, végre te is elsírnád magadat, légy bármily kemény feminin is!
2013. nov. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, figyelmedbe ajánlom Karinthyt:

"Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába."


Na, ennek tükrében kellene átgondolnod a sirámaidat...

2013. nov. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
87%

Pl Ha meghal egy állat valamilyen filmben, s azon sírni, azt melyik kategóriába sorolnátok? Ja! A tök természetesbe, na ne.


ismerösömnek volt egy kutyája gyerekkorában. együtt nöttek fel szó szerint. mikor koleszba került, egyik nap azzal hivták fel a szülei hogy a kutyus kit annyira szeretett elpusztult.


Az állatos filmek mindig ilyen érzelmekre hatnak. Szerinted ő ilyen emlékek után hogy állja meg hogy sírjon?


Ciki ha egy férfi sír, de nem mindegy hogy miért... addig meg ne általánosíts amig nem tudod hogy melyik ember min ment keresztül eddigi életén...

2013. nov. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
84%
Ajánlhatod neki,azt hiszi Karinthy valami görög focista :D
2013. nov. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim válasza:
82%

Defektes vagy. Nem kicsit, nagyon.

Az életben semmire se fogod vinni. 35 évesen egyedül leszel 2 gyerekkel.


Üdv, egy pszichológus

2013. nov. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
87%

Egyetlen szó: Liba!!! Kérdező, a ciki az, hogy te vagy a nőknek a legszánalmasabb fajtája, de nem veszed észre magadon. Tipikus. Hány éves vagy, 18?

Az a gáz érted, hogy te ezt gáznak gondolod. Az érzelmek kimutatását. Melletted nem lesz egy épkézláb férfi, csak olyan, akiben nincs érzelem, de olyannak csak szexre leszel jó, aztán agyonver vagy elhagy. Te tipikusan az vagy, akinek semmi se jó, illetve mindig az kell, ami nincs. Nem vagy képben önmagaddal.

2013. nov. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
87%
Ezert vagy itt fel egykor, logikus. Annak jelented ki magad, aminek akarod, szamodra igaz lesz. Ahogy szamodra igaz, hogy sirni gyengeseg. Szerintem viszont egy onmagat es ezaltal a vilagot nem ismero nokedli vagy. Ez vajon hany ember szerint igaz?
2013. nov. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!