Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak tapasztalatszerű...

Férfiak tapasztalatszerű véleménye szerint! ez a Tinder mennyire eredményes alkalmazás a társkeresés terén?

Figyelt kérdés

Barátaim azt mondják, írtak nekik hölgyek, de Pestiek inkább, azoknak nem írtak vissza. Fejér megye, Dunaújváros környékére értendően is felvetülő kérdés. Meg hát ezek az egy éjszakás kalandok szerintem humbukk információk.


Üdv: 29/F



2020. júl. 22. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen rendben vsgyok, mint fiatal férfi mégse jutok vele semmire 🤷‍♂️
2020. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:

Én csak ennyit írtam mikor fent voltam:


Mikor és hol?


Sokan meglepődtek, de tudtam egyeztetni dugásra csajt ott, nem kellett sokat írogatni.

2020. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
28%

Én nő vagyok, férfiszempontból nem tudok tapasztalatot írni, de nekem több ismerősöm is ott talált párt, olyanok is, akik külsőre, első ránézésre nem kimondottan szépek.

Viszont bennem is felmerült pár kérdés: sok férfi miért a nőtől várja, hogy match után ráírjon? Konkrétan több pasi bemutatkozójában is ez volt, hogy pl. mi ez a nagy csend match után, vagy ha matchelünk, utána legalább irj egy sziát stb...miért a nőktől várja el sok pasi? Miért nem ők irnak a nőnek? Ez nekem olyan fura...

2020. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
65%

13-as válaszoló leszögezem semmi kötekedési szándék nem lesz most eben.

de azt elkel ismerned, hogy a nők mindig elvárják, hogy a férfiak nyissanak feléjük pl. ha beülünk egy bárba ott is azt látni, hogy a nők a fél világért nem mennének oda egy pasihoz leülni mellé, hogy szia iszol e velem valamit, hanem inkább messziről figyel és várja, hogy észrevegye és odamenjen. Meg sok lány ismerősömnél tapasztalom, hogy a közösségi oldalakon ők sosem írnának rá egy pasira hanem inkább elkezdenek képeket kipakolgatni hátha belájkolja és ráír. De kérem a 21. században élünk nemi egyenlőség van igazán elvárható, hogy a nő is kezdeményezzen olykor mert a pasiknak is jólesik a tudat, hogy felkeltették egy nő figyelmét. De most nem jut eszembe az oldal neve de van egy új randioldal, ahol match után csak a nő írhat először, a férfi nem szóval szerencsére már a randioldalak is kezdik noszogatni végre a nőket, hogy igenis legyenek hajlandóak kezdeményezni.

2020. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 A kérdező kommentje:
Asztali felhasználásban alkalmazom a Tindert, hol lehet bemutatkozó szöveget írni?
2020. júl. 27. 13:43
 16/89 anonim ***** válasza:
0%

Utcán sokkal jobb ismerkedni.


Most összeszámoltam, tegnap 16 nekem tetsző lányt szólítottam le, 2,5 óra alatt.Ebből kaptam 2 lánytól telefonszámot, sokan elhajtottak de kedvesen, tehát nem voltak bunkók, igaz én is udvarias vagyok.

E heti célom, vasárnapig 100 lányig elmenni.

2020. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
0%
De azoknak a fele is lemorzsolódik jobb esetben, akiket felhívok, szóval a 100 lányból 1-2re számítok aki megmarad.
2020. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:

15:


1: Bal felső sarokban a profilképdre klikkelsz (kis kör ikonban)


2: Lent középen lesz egy "Adatszerkesztés" gomb, arra klikk


3: Lejjebb görgetve ott lesz az "XY adatai" rész, oda beleklikkelsz és átírod a szöveget


4: Megnyomod a "Mentés" gombot.

2020. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:

16: Én régebben (15 éve) próbáltam ilyen utcán, parkban ismerkedős módszert, de azt tapasztaltam, hogy sokkal felszínesebb kapcsolatok jöttek létre úgy. Többnyire pár alkalom után elhaltak, míg társkeresőkről évekig tartó kapcsolataim lettek, pedig szinte sosem én szólítottam meg senkit.


42F

2020. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:

Persze kinek ez kinek az jön be jobban nincs ezzel gond.


Élőben gyorsabb, egyből leszűröm milyen a jelleme, és nincsenek kamuregek.

2020. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!