Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak tapasztalatszerű...

Férfiak tapasztalatszerű véleménye szerint! ez a Tinder mennyire eredményes alkalmazás a társkeresés terén?

Figyelt kérdés

Barátaim azt mondják, írtak nekik hölgyek, de Pestiek inkább, azoknak nem írtak vissza. Fejér megye, Dunaújváros környékére értendően is felvetülő kérdés. Meg hát ezek az egy éjszakás kalandok szerintem humbukk információk.


Üdv: 29/F



2020. júl. 22. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 A kérdező kommentje:

Írd ki te szerencsétlen hogy ki vagy, mielőtt ide ugatsz. fene a pofátokat, hogy állandóan jöttök mentegetőzni. A tisztelet nem érdekli a legtöbb a nőt, a zsebed annál inkább kispofám.


A változás mifelénk nem itt kezdődik, nem lehetsz olyan szerencsétlen, hogy nem látod a fától az erdőt. Ez már egy kialakult állapot amit én írok.

Annak pedig oka van.

2020. júl. 30. 17:38
 52/89 anonim ***** válasza:
61%

Hmm, eddig tartózkodtam a személyeskedéstől, de látom ez így nem fog menni. Te nagyon ostoba vagy kérdező.

Nem látsz az orrodnál tovább és teljesen be vagy gőzölve. Ha nem lennél, akkor talán észrevennéd, hogy azok a válaszok a leghasznosabbak, amiket dühösen lepontozol most.


Nem, nem a pénzen múlik, ezt is írtam korábban. Értsd; elég ha legalább a saját vacsorádat ki tudod fizetni egy randin. Persze jól tud esni mindenkinek, ha időnként meghívják, de ugyanúgy a mai modern társadalom csodálatos vívmánya, hogy engem a nők is visszahívtak sokszor - amit vagy hagytam, vagy nem.


Ha pedig olyan nőkkel kezdesz, akik pénz miatt állnak veled szóba, akkor nincs min csodálkozni, meg is érdemled hogy pofára ejtsenek. Ilyen is van, de közel sem a többség.

2020. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 A kérdező kommentje:

Inkább te vagy az ostoba. ilyen témában, nem lehet igazságot nyerni egy magadfajtának, aki nincs tekintettel a másikra.

Minek nektek ilyen anonim fórum?

Azért hogy az arcotokat nem felvállalva ugassatok?

Menjetek ki az életbe és meglátjátok mi van körülöttetek.

2020. júl. 30. 18:00
 54/89 anonim ***** válasza:
39%

tibi33 (#48):


Voltak kísérletem élőben is, nem is sikertelenül. De ahogy egy korábbi hozzászólásomban is írtam, az ilyen "utcán odamegyek és rányomulok" stílus nem annyira az én világom. Nekem fontos, hogy megtudjak pár dolgot a kiszemelt nőről, annál is inkább, mert az intellekutualitás nálam elég lényeges szempont. Sokkal cikibb élőben kihátrálni, ezzel vérig sérteni valakit, mint némi telemetriát bevetni a támadás előtt. A Tindert is kipróbáltam, de nem az volt a fő vadászterületem. Nem érzem azt, hogy attól tökös valaki, hogy odaszaladgál minden nőhöz. Ez 20 évesen még jópofa (így lett az első barátnőm), de 40 körül már inkább kínos.

Én sem adok elő semmit neten, mekkora csávó vagyok. Sőt, jellemzően olyan szintű öniróniát alkalmazok, kihangsúlyozva a hibáimat, hogy erre eleve azok a nők figyelnek fel, akik vevők a humorra, és akiknek a könyökén jönnek ki az önfényező, egoista, napszemcsis, kocsival pózolós, vizisíelős "felsővezetők".


Kérdező:


Szerintem neked olyasmi pozíció kéne, mint a népe szeretett vezérének, Kim Jong Un -nak, ott megvalósulna az általad vágyott világrend: A nők mind mehetnének kényszermunkatáborba, és akármelyikre rámutatnál, azt abban az órában meztelenre vetkőztetve, kiláncolva, előmelegítve tálalnák neked, akár többet is egyszerre. Elég rossz egészségi állapotban lehet Kim, végignézve a testalkatán, szerintem rövidesen megüresedés várható a posztján, érdemes próbálkoznod egy önéletrajzzal.


5-ös, 8-as, 21-es, 23-as, 30-as, 45-ös voltam.

2020. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
46%

Ez a gyakorikerdesek... nem hiszem, hogy itt arccal, névvel, címmel válaszolgatna bárki. De én akármikor leülnék veled egy sörre is, ha ezt személyesen akarnád megvitatni. Ennek inkább időbeli, meg vélhetően földrajzi akadálya lenne csak részemről.


De! Az eredeti kérdésed az volt, hogy mi a férfiak véleménye a Tinderről, működik-e tapasztalatok alapján?


Az én válaszom, az én tapasztalatom alapján az volt, hogy igen, működik. És nekem is egy tanulási folyamat volt. Neked ez a válasz nem tetszik...

Tényleg értelmes, kifejtett javaslatokat és válaszokat kaptál arra még egy-két válaszadótól, hogy hogyan is lenne érdemes használnod, meg úgy egyáltalán ismerkedned. Ehhez képest te dühösen fejtegeted, hogy minden nő pénzéhes riherongy, akiket munkatáborba kéne küldeni megnevelni, mert jaj szegény férfiak nincsenek tisztelve.


Maradj nyugodtan ebben az alternatív valóságban, ahol te (és a sorstársaid) mind lehettek áldozatok. Valószínűleg ti is kelletek összehasonlítási alapnak, vagy elrettentő példának...


52es.

2020. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:

54#


Persze ki mit szeret. Netesben is van sok előny.

Azért azt megnézném, ha már ekkora szakértő vagy, ( vagy csak online:))), hogy top 10es csajaid voltak többnyire, vagy átlag alattiak.Mert átlagos vagy az alatti nekem is volt egy tucat már, az nem nagy kunszt.Aki csak fullos csajokkal jár, annak respect.

2020. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
45%

#56:


Nem hencegni akartam, mennyi nőm volt, és azzal sem, milyen nőim voltak. Csak az ismerkedéssel kapcsolatos tapasztalataimnak próbáltam valamelyest súlyt adni. Arra utaltam, hogy nem monitor-huszárként osztom az észt, aki nőt csak számítógépes játékban látott.


Ezektől a "fullos", meg "top 10 -es" jelzőktől a hátamon feláll a szőr. Kinek mi a top 10, meg a fullos? Ha a szilikonmellű, felfújt szájú, partvis-szempillás, párducmintás szőrbundában és Swarovsky kristályos tűsarkúban tipegő pláza-királynő a fullos, akkor elismerem, valóban elég gyenge a portfólióm. Én beérem az olyan kis egyszerű egérkékkel, akiknek nincs Insta oldaluk, meg nem kell alájuk fekete Hummer, és nem érdekli őket, mennyit keresek vagy milyen fontos ember vagyok, viszont szeretnek beszélgetni, kirándulni, sportosak, odavannak a szexért, és akiket én gyönyörűnek látok. Nekem ezek a nők a "fullosak".

2020. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:

Ohh ilyen kis középszerű verebeket én is felszedtem már párat nem nagy durr.


De az a lényeg hogy neked ez igy okés, a többi nem számit.

2020. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
39%
#58: Ami neked középszerű, az talán nekem álmaim nője. Ami neked fullos, amellett én jó eséllyel totál közömbösen megyek el. Az átlagos szépséget mindig untam, inkább az egyéniségek jöttek be külsőre is, belsőre is. A szépség talán az egyik legszubjektívebb és legnehezebben megfogható tulajdonság.
2020. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 A kérdező kommentje:
Dumáltok itt jobbra-balra, de az a nő, akit például én most láttam Tinderen, ilyet csak azok kapnak meg, akik teli vannak pénzzel. Ahhoz meg ti itt mindannyian kevesek vagytok. Hála a szép női nemnek, aki belehalna, ha igények nélkül kellene adnia magát.
2020. júl. 31. 10:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!