Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak tapasztalatszerű...

Férfiak tapasztalatszerű véleménye szerint! ez a Tinder mennyire eredményes alkalmazás a társkeresés terén?

Figyelt kérdés

Barátaim azt mondják, írtak nekik hölgyek, de Pestiek inkább, azoknak nem írtak vissza. Fejér megye, Dunaújváros környékére értendően is felvetülő kérdés. Meg hát ezek az egy éjszakás kalandok szerintem humbukk információk.


Üdv: 29/F



2020. júl. 22. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
100%
20: Szerintem amúgy ez a kamureg-hiszti kicsit el van túlozva. Némi emberismerettel már a reglap stílusából azonnal ordít, ki kamu, ki nem. Aki kamu női regeket gyárt, jellemzően ennek megfelelő a szellemi színvonala, ez tükröződik a helyesírásán, a fotókon, amiket kirak, és minden megnyilvánulásán. De egy komolyabb levelezés alatt egész biztosan ki lehet szűrni. Nagyon sok nővel leveleztem, találkoztam, egyszer sem fordult elő, hogy valaki ne az lett volna, akinek kiadja magát, maximum némi életkor- és testsúly-kozmetika fordult elő, de ezekből sem olyan, ami miatt azonnal menekülnöm kellett volna.
2020. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:
21: Igaza van a 20-asnak. Ugye abból kell kiindulni, hogy szép nőt akarnak a férfiak. Azok, akik jól néznek ki, nincs szükségük társkereső oldalra. innentől kezdve elég bibis, ha valaki jó a társkereső oldalon, ergo mindinkább annak adja ki magát.
2020. júl. 27. 17:45
 23/89 anonim ***** válasza:
100%

22: Régebben még igaz volt, hogy a társkereső oldalakon csak az eladhatatlanul csúnya vagy problémás nők szerepeltek, de mára teljesen elfogadottá vált az átlag körében is, hogy neten ismerkednek. Amióta már csak a tarháló csövesek, szórólapozók vagy hittérítők jönnek oda az utcán mindenkihez, és nem lehet szemezni sem, mert az emberek nagy része a telefonjába merülve áll és közlekedik, és amióta nincsenek rendes szórakozóhelyek, csak az őshülye birkáknak, nem olyan egyszerű a nők dolga sem. Meglepően szép, intelligens nőkkel beszéltem már, és amikor kérdeztem, miért nem élőben ismerkednek, azt mondták, a kollégáik már vagy foglaltak, vagy nem akarnak munkahelyen ismerkedni, nem járnak bulizni, vagy ha igen, ott csak a részeg, suttyó, minden lukra rámozduló kanok mernek odajönni hozzájuk, utcán elvi okból nem ismerkednek, így maradt a net.


21 voltam.

2020. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:

Srácok, én őszinte leszek. Azért kezdtem el élőben ismerkedni, mert buszsofőr vagyok.Sok nővel beszélgetek munkám során, és az utóbbi időben egyre többen panaszkodtak nekem hogy hol vannak az igazi férfiak,akik az utcán odamennek, ismerkednek velük.Szerintük sokkal férfiasabb ez a felfogás.És kérdésemre, igen, nagyon jól esne nekik egy bók, egy kellemes beszélgetés csak úgy spontán, mert már szinte minden férfi csak online mer ismerkedni.

Na ezért kezdtem el a terepen való ismerkedést.

De persze elfogadom azt, ha valaki a netnél marad, az is jó dolog.

33F

2020. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:

14-es: értelek, én sem kötekedésből írtam, csak puszta kiváncsiságból.

Végülis ezt megértem, hogy a pasiknak is jól esik a kezdeményezés, akár neten,akár élőben.

Viszont szórakozóhelyen odamenni egy pasihoz és meghivni egy italra, azért nőként ezzel vigyázni kell, mert sok pasinak nem jön be ha a nő kezd, mások viszont ebből azt szűrik le, hogy a nő könnyű préda és felajánlkozik.

Úgyhogy nőként elég rizikós ez a kezdeményezés dolog.

2020. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 A kérdező kommentje:

Valaki így gondolja, ahogy te.

És akkor mivan azzal, amikor a nők pofátlanul elutasítják a férfiakat?

Amelyik nő jól néz ki, annál próbálkoznak elegen, sok eséllyel az szeret maga választani. velejéig romlott működésmód. És ilyenektől szerelmet?

Ugyanmár.

2020. júl. 28. 19:32
 27/89 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem az alapvető probléma az, hogy rengeteg férfinak fogalma sincs arról, hogy hogyan kell egy nővel beszélni. Akár chaten, akár személyesen.


Nekem szinte csak jó tapasztalatom van a Tinderrel kapcsolatban.

Én nem kerestem semmi komolyat, ezt ki is írtam a profilomra, ennek ellenére sok matchem, randim volt, és nagyon jó beszélgetéseim. Ha az a cél, simán találném barátnőt is, mert értelmes, nem egybites lányokkal matcheltem. És vannak fent bőven ilyenek is. Ezt már megjelenésből is sokszor le lehet szűrni -nem olcsó stílus, normális bemutatkozás. És nem, nem csúnyák.


Mindazonáltal én alkalmi,vagy összejárós kapcsolatokra használtam/ használom, és ez is működik. Első randin is lehet szex simán, ha normális vagy. Mert ezt is le lehet kommunikálni. Felejtsétek el a mindenfelé szar PUA módszereket.

A férfiak jó része ott is cseszi el, ha ilyet keres, akkor egyből a lakására hívná a nőt, a farkárol küld képet, vagy kunyerál. A kétségbeesés nem szexi.


Aki pedig kamuprofilokat benéz, az eleve nagyon rosszul szűr. Teljesen egyértelmű, amikor nem valódi.


A hiba nem az applikációban van, az az emberek alakítják. :-)


F31

2020. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 A kérdező kommentje:

Nagyokos! Úgy látszik megajándékozott a jóisten egy pár nővel.

Ezért még ne legyen nagy az arcod.

Ha csak ezen múlanának a dolgok , akkor én is boldogabb lehetnék, sok más férfival.

2020. júl. 29. 02:34
 29/89 anonim ***** válasza:
30%

Most tetszik vagy sem a válaszom, attól még igaz. Nézz kísérleteket vagy olvass a témában, hogy magabiztossággal és jó fellépéssel mennyire sokadlagos tud lenni, hogy hogyan nézel ki. Nőknek sokkal kevésbé számít, mint nekünk fordítva. Egyes férfiak próbálják bizonyítani az ellenkezőjét, amikor mindenképp valami külső körülményre fognák inkább a sikertelenségüket, ahelyett hogy magukban változtatnának pár dolgon. És nem, pénzesnek sem kell lenni, a legtöbb nőnek bőven elég, ha nem anyáddal élsz és ki tudod fizetni legalább a saját vacsorád / italod. (Nyilván ez korfüggő is, más a minimumegy diáknál mint egy felnőtt embernél.)


Nem állítom, hogy hátrány ha jóképü is vagy. Ez hazugság lenne.

De nekem sem volt mindig adott és nagyon nem volt elég az önmagában a kinézet. Sokat tanultam lány barátaimtól és ismerőseimtől összességében, és sokat számít hogy őszintén élvezem a nem szex részét is a randiknak. Nem erőltetett, nem izzadtságszagú.

Ne éreztesd azt, hogy na most ezen múlik neked minden... könnyed legyen az egész. És ez nem egyenlő a flegmasággal, amit megintcsak sokan kevernek... hogy ha "majd bunkók lesznek, akkor tapadnak a nők". Ez nem így van. És ezek mind tanulható dolgok - ami kell hozzá: valódi önismeret, egy kis józan ész és belátásra való képesség. Ezek az élet egyéb területein is hasznos képességek.

2020. júl. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
17%

27,29 -essel maximálisan egyetértek, vicces, hogy pont őt pontozták le többen. Ebből látom, hogy itt a férfiak azt szeretik hallani, hogy nem bennük van a hiba, hanem a Tinderben, a nőkben, meg a gonosz világban, aminek az erői összefognak ellenük. Pedig nem. Aki ért a nők nyelvén, az mindenhol megtalálja velük a hangot. Elég egy kis önirónia, humor, intelligens kommunikáció, és őszinte érdeklődés a személyük iránt. Ezeket nem lehet receptkönyvből megtanulni, nincs általános nyerőstratégia. A görcsös, kiéhezett, retardált fiúcskáktól minden nő iszonyodik, Tinderen, utcán, erdőben, táncklubban, munkahelyen. Emellett valóban fontos, hogy kit választ ki az ember. A kitett fotókból, a fogalmazásból azonnal kiderül, ki az ostoba, primitív töltelék-anyag, ki az aranyásó, ki a pánik-társkereső, ki a kamu, és ki az izgalmas egyéniség.


Aki az instagram-királynőkre, az egójukat polírozó fotómodellekre és a férfit sosem látott, unikornis-világban fantáziáló szűzlányokra vadászik, azoknak a kudarc borítékolható. Tinderen is, máshol is.


Ezeket a gyermeteg elképzeléseket, miszerint a nőknek kell megszólítani a férfiakat, jobb nagyon gyorsan elfelejteni, ha valaki nem Elvis Presley, vagy nem rendelkezik az övéhez hasonló számosságú női rajongótáborral. Ébredjünk már fel...


5-ös voltam.

2020. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!