Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak tapasztalatszerű...

Férfiak tapasztalatszerű véleménye szerint! ez a Tinder mennyire eredményes alkalmazás a társkeresés terén?

Figyelt kérdés

Barátaim azt mondják, írtak nekik hölgyek, de Pestiek inkább, azoknak nem írtak vissza. Fejér megye, Dunaújváros környékére értendően is felvetülő kérdés. Meg hát ezek az egy éjszakás kalandok szerintem humbukk információk.


Üdv: 29/F



2020. júl. 22. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással akkor legyél homokos, ha minden nő hülye. Tényleg mit akarsz hallani, a saját elméleteid visszaigazolásán kívül?


Voltak itt valóban segítő szándékú hozzászólások is, de ha azokra nem vagy kíváncsi és jobb fortyogni, akkor biztosan nem fog javulni a helyzeted.

2020. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 A kérdező kommentje:
Amit írtok, azok csak szavak. Nem tudtok és nem is lehet érte felelősséget vállalni. Ahány ember, annyi féle működésmód.
2020. júl. 30. 14:28
 43/89 anonim ***** válasza:

Mert itt majd valaki garanciát vállal arra, hogy neked összejön egy randi, vagy barátnőd lesz? Milyen felelősségről beszélsz?


Azt neked kell vállalnod, a felnőtt lét egyik ismérve, hogy felelősséget vállalsz a döntéseidért, és neadjisten tanulsz is a hibáidból. 29 évesen ennek lehet itt az ideje, nem?

2020. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 A kérdező kommentje:

Figyelj csak komám, itt nem erről van szó.

Amíg a nők válasszák a férfiakat és kényük kedvük szerint válogatnak,

addig ne akard nekem megmagyarázni, hogy miért nem pörög végre valaki a farkamon. Már bocsi.


Ne írjál ilyen témában olyat, amiért nem tudsz felelősséget vállalni, ha nem sikerül. Sokan azért nem írnak a kérdés alá, mert tudják, hogy ez a világ többről szól annál, mint ahogy ti védekeztek.

2020. júl. 30. 16:45
 45/89 anonim ***** válasza:
39%

Ahogy látom, ez az egész topik arról szól, hogy a megkeseredett, túlkoros óvodások csalódottan nyalogatják egymás sebeit, amiért nem ugranak rájuk éhes vadállatokként a húszéves, atomfizikus, fittnesz-modell szűzlányok. Megértem a duzzogásukat, és azért sem haragszom, amiért lepontoznak engem és a másik egy-két értelmes, velem egy véleményen lévő válaszolót, de nem adok nekik igazat.


Nekem elég jelentős tapasztalatom van a nőkkel, és nagyon kevés súlyos sérelem ért a részükről. Nem nagyon vertek át, nem használtak ki, nem tűntek el váratlanul. És nem azért, mert Szupermennek születtem, hanem mert mindig kellő türelemmel és alapossággal választottam ki, kivel kezdjek. Ahogy egy zenében is kiszúrom azonnal a hamis, disszonáns hangokat, akkordokat, akkor is, ha sosem hallottam a zenét előtte, a nőkkel (és általában az emberekkel) kapcsolatban is kifejlődött egyfajta hallásom. Lehet érezni a stílusból, ki van a vonal túlsó végén. Megvannak a stilisztikai ujjlenyomatai a zavaros világképnek, a hátsó szándékoknak, a titkolózásnak, az önzésnek, az önértékelési problémáknak, érezhető, mikor kerül valaki egy témát, mikor terel, mikor változik meg a válaszainak a hossza, a szóhasználata, és ezekből összeáll, mi érdekli, mi a célja, mire vágyna, mitől fél a partner.


Aki ezekre a jelekre süket, aki nem olvas a sorok között, csak tényszerűen elhiszi, amit leír a másik, azt bizony sok csalódás fogja érni. Ugyanez vonatkozik arra is, akiknek nem erőssége a verbalitás, nem tudja magát jól kifejezni, suta és közhelyes tőmondatokkal vagy unalmas monológokkal csimpaszkodik rá a nőkre.


Nincs mese: a nőknek a legjobb férfi kell az elérhetők közül, és a duzzogó ovisok sosem lesznek pálya nekik. Vannak anyáskodó, erős nők, akik szeretik a visszahúzódóbb, kicsit elveszettebb férfiakat, de a puffogó nőgyűlölőket ők is rühellik. A világ nem igazságos. Szánalomból senki nem választ párt. Valahol ki kell emelkedni, és most nem az alsónadrágra gondolok.


Annak ellenére, hogy nem szeretem a Tindert, sosem hibáztattam azért, mert a hálómba akadt egy-két üres konzervdoboz is, bekeveredve a finom húsú halak sokaságába. Ezeket visszadobtam, és nem foglalkoztam velük. A Tinder is abból a tengerből merít, amiből az összes társkereső módszer. Érdemes megfogadni a bölcs igazságot, miszerint ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.


Lehet lepontozni.


5-ös, 8-as, 21-es, 23-as, 30-as voltam.

2020. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 A kérdező kommentje:
Igazából olyan buta vagy, mint a föld. Lehet hogy jókat írsz részben, csak azt nem veszed észre hogy az elkorcsosult világot együtt lehet legyőzni és nem azáltal, hogy felemelkednek a férfiak a NŐK irányába, akiknek manapság elég jól kinézniük, de a végzettség és az ész nem számít, akkor is megkapják , amit akarnak. A nők munkatábort érdemelnének és a nap végén így értékelni tudnák azt is, (bárhogyan is nézzenek ki), ha valaki adna nekik egy érintést.
2020. júl. 30. 16:52
 47/89 anonim ***** válasza:

A világ nem elkorcsosultabb, mint bármikor volt. Változik igen, felgyorsult és szerencsére a nőknek is több joga van, mint 100 évvel ezelőtt. Nekik is van döntési szabadságuk, hogy mégis kivel szeretnének együtt lenni, akár alkalmilag, akár párjukként. Kérdező téged az frusztrál, hogy nem "jár neked alanyi jogon" a szex. Márpedig ez így is marad, amíg ilyen munkatáboros sületlenségeket hordasz össze.


27, 29, meg akárhányas válaszoló voltam... 45-össel tökéletesen egyetértek.

2020. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:

45#


Tinder??? Pffff...Az gyönyörű.


Azt hittem ennél tökösebb gyerek vagy.:DD


Én utcán bárkihez odamegyek, és nem neten adom elő hogy mekkora csávó vagyok.

Most csalódtam benned.:)))

2020. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 A kérdező kommentje:

47. Tedd össze magad a 45-sel. Nincs kizárva, hogy lesz még munkatábor és az sem hogy ilyen világot nem fog fenn tartani a Jóisten ilyen sokáig.


Válaszoló, te gondolom nő vagy és ezért könnyen vagy, hogy más dolgod sincs, csakhogy széttedd a lábad, ha szükséged van valakire. Tudunk nekünk férfiaknak nehezebb, mert nekünk nyújtani és megfelelni is kell. Nem csak agyatlan fejjel szétenni a lábakat, mert annyi elég.

2020. júl. 30. 17:21
 50/89 anonim ***** válasza:
50%

Mert nőkkel szolidáris vagyok, ezért csak nő lehetek? Szép logika...


Nem mintha lényeg lenne az igazam szempontjából, de férfi vagyok. Hetero. Relatív sok és jó tapasztalattal a nőket illetően. Tudod ez úgy működik, hogy tiszteletért cserébe, ugyanezt kaptam vissza tőlük. Nem mástól. Nem a "Jóistentől". Nem a sorstól. Nőktől.


Pedig nem voltam herceg fehér lovon, nem ígértem nekik házasságot, vagy kacsalábon forgó palotát, egyebeket. Sokszor csak alkalmi, rövidebb viszonyok voltak... de mindig tisztelettel és normálisan kommunikáltam, és olvastam a jelekből. Épp az, amit a 45-ös is ír... a sorok között olvasta, a részleteket figyelve, olyanokra fordítva a figyelmem akikre tényleg érdemes, akkor is ha évekről van szó, de akkor is ha csak pár kellemes óráról.


Amíg ezt nem látod be, nem sok sikert jósolok neked. De ne legyen igazam... a változás kicsiben kezdődik.

2020. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!