Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek megéri leélni egy...

Szerintetek megéri leélni egy szánalmas, és nyomorult életet magányosan?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem tovább élni. Nem látom értelmét. A dolgok nem úgy alakultak ahogyan az én akartam/terveztem. Az élet folyton elveszi a jó dolgokat,és csak szenvedést ad. Mi értelme ezt le élni?
2018. dec. 21. 07:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:

Mi az alternatíva? Komolyan?

Kinyírod magad, azt annyi. Annak meg tudod mi a vége? Még ennyi se.


Figyelj, tudom hogy szpás az élet. De ez még lehet jobb. Ha kicsinálod magad már nem lehet. Ilyen egyszerű.

2018. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
10-vagyok) Mert inkább szenvedjün tovább magányosan? Tudod milyen már 17 évesen azt érezni hogy semmit se értél el az életbe csak itthon ülsz egész nap, éptelen vagy akármit csinálni mert ne mtudsz meglenni emberek közt, és SENKI SE SZERET?
2018. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
#12: De miért ülsz otthon egész nap 17 évesen?
2018. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
12-vagyok) Azért ülök itt, mert az egyetlen egy dolog ami lefoglal és érdekel, az az interneten van. Magamtól megtanultam képet meg videót szerkeszteni, egy ideig azzal foglaltam el magam, meguntam. Videók még lekötnek, de ennyi. Kimenni nem szoktam, mert nem tudok meglenni emberek közt. Így már cska ülök itthon és nem tudok mit csinálni. Szeretni meg úgy se fog senki, ezért semmi sem érdekel, kicsit se.
2018. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
0%

14-es. Akkor hogy k**va elb*sz*tt életedbe akarsz magadnak barátnőt? Folyton csak sírsz, hogy jajj neked ilyen meg olyan szar az életed.

17 éves kisgyerek vagy. Szart sem tudsz az életről de te már előre tudod, hogy milyen élet vár rád :D Tudod mit csinálj? Menj ki egy hajléktalanhoz és cserélj vele helyet. Ő menjen hozzád és netezzen és persze írja ki a f***ságait a gyk-ra. Csak ő nem tenné meg mert örülne, hogy végre nem az utcán kellene aludnia stb.

Ha megakarsz halni öld már meg magad. Folyton sírsz, hogy nincs senkid meg megakarsz halni. Már ne is haragudj de én lány látemre még hozzád sem érnék. Kinek kellen egy ilyen rinyagép? Senkinek.

Emeld fel azt a szerencsétlen segged és kezdj az életeddel valamit.

Ja még valami, vagy megölöd magad vagy élsz. Itt gyk-n lesz*rják hogy megakarsz halni.

2018. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
Tudom igen, mindenkinek jobb lesz ha végre meghalok :) Ezt eddig is tudtam, köszi
2018. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:
Szerintem igaza van a #15-nek. Csak nem mindegy,hogy milyen állapotban van az ember. Nem mindenkinek egyszerű csak úgy talpra állni. Ahhoz segítség kell,mint pl. barátok.
2018. dec. 21. 16:52
 18/65 anonim ***** válasza:
12-vagyok)) Nekem nem barátokra lett volna szükségem. De tudom hogy esélytelen egy jó normális élet, még ha el is tudnám érni, egyedül semmi szükségem az egészre.
2018. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
Szerintem előbb barátokat,haverokat kell keresni, lehet akár felszínes haverok,és több esélyed lesz a lányoknál. Ha meg nem értél el semmit az életben,akkor pedig tanulj. Ott a lehetőség.
2018. dec. 21. 16:56
 20/65 anonim ***** válasza:
12-vagyok)? Nem tanulok, nem tudnék emberek közt lenni, főleg nem egy osztályba ami tele van ilyen mai stílusu köcsöggel, azt biztosan nem. Barátokra pedig nincs szükségem, sok ideje egy srác van akit haveromnak mondtam egy ideig, de ő csak röhögött az öngyilkos gondolataimon és folyton azt kellett hallgatnom hogy VALAMELYIK barátnője miatt éppen itthagy. Szóval kihagyom, épp elég látni a sok idegen boldogságát mikor egy héten 1-2x lemegyek a boltba.
2018. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!