Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek megéri leélni egy...

Szerintetek megéri leélni egy szánalmas, és nyomorult életet magányosan?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem tovább élni. Nem látom értelmét. A dolgok nem úgy alakultak ahogyan az én akartam/terveztem. Az élet folyton elveszi a jó dolgokat,és csak szenvedést ad. Mi értelme ezt le élni?
2018. dec. 21. 07:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok,és még is jobban átlátom a dolgokat,mint te. Pedig voltam olyan állapotban mint te. Aztán kimásztam belőle,mert ki akartam. Tenni kell érte. A nőgyűlöletedet pedig egy pszichológussal rakd rendbe. Az öngyülöletedet is mert az is benned van. További szép estét.
2018. dec. 21. 18:33
 62/65 anonim ***** válasza:
Ha érdekel nincsenek szüleim, kb senkim sincs 70%-os és nem is volt. Egyébként már a beszélgetés miatt is elment a maradék 1% életkedvem, ha ezzel neked jót teszek akkor majd élőbe közvetítem ahogy leugrok és együtt örülünk majd.
2018. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

Akkor hol laksz? Miből élsz?

Érdekes nekem sosem volt olyan életem hogy csak netezgessek meg panaszkodjak. De tudom ezt egyszerűbb mint tenni a jobb életért!

2018. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
Te is leírtad hogy egy szánalmas senki vagyok, és igy inkább nem is akarok jobb életet, nekem úgy se lehet olyan, meg se érdemlem. Ez van, letörlöm inkább magam GYK-ról is. Jó éjszakát nektek.
2018. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:
Gondolom nevelőszülőknél van,vagy gyermekotthonba. Bár nem tudom,hogy ott van e internet. Nekem meg rendes anyám nincs. Igen. Ezek valódi problémák. Amikor valakinek nincsenek,vagy nincsenek rendes szülei. De ezt is csak saját magadban tudod elfogadni.
2018. dec. 21. 18:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!