Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek megéri leélni egy...

Szerintetek megéri leélni egy szánalmas, és nyomorult életet magányosan?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem tovább élni. Nem látom értelmét. A dolgok nem úgy alakultak ahogyan az én akartam/terveztem. Az élet folyton elveszi a jó dolgokat,és csak szenvedést ad. Mi értelme ezt le élni?
2018. dec. 21. 07:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Mik az elvárásaid? Fontos neked a külső?
2018. dec. 21. 17:36
 32/65 anonim ***** válasza:
Dehogy.. Figyelj, az az elvárás, hogy ugye nem egy instás kis szerencsétlen, tudod én nekem egyáltalán nem jön be ez a mai menősködő stílus, kirakja hogy mit eszik, félmeztelenül öltözködik stb, ez nálam inkább a hányinger kategória. Aztán van hogy nem volt még előttem senkije, nem egy pár hetes/éves "kapcsolatot" akar, szóval elvileg mások normálisak az elvárásaim, ahogy mások mondják, csak a mai átlaghoz mérve túl sok. Ami igaz, és ez a baj. Külsőre nekem annyi a fontos hogy ne egy agyonsminkelt lány legyen akinek kintvan a segge meg mindene.. Ne járjon bulizni meg ilyenek, hűséges elfogadó kedves lány. Nem hangzik soknak, csak az átlaghoz mérve. Ezt eddig akivel normálisan lehetett beszélni mindenki mondta nekem hogy kicsit se esélytelen stb, de hát az ilyen lányok nem snapcheten élik az életüket mert ők nem akarnak olyan szutykok lenni. Így pedig esélyem sincs, leszólítani se tudnék senkit, nem hogy beszélgetni valakivel ismeretlenül.. Nekem ez félig se olyan könnyű mint akárki másnak, se kívűl se belül nem tartom magam jónak.
2018. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:
Fogadd el az olyan lányokat is. Figyelj. Mondok neked egy saját sztorit. Én ismerkedtem olyan lánnyal,amiket itt te felsoroltál,és tudod ő okozta nekem a legnagyobb csalódást,de így is elfogadtam tudod? Mert nem azt láttam benne,amit jelenleg mutat felém,hanem a normálisat. Lehet hülyesség,de így fogadtam el az olyan embereket,akik nem az elvárásaim szerint élnek,hanem úgy élnek ahogyan jó nekik. Megtanultam elfogadni másokat. Ez a lényeg. Semmi itélkezés. Az átlag ember csak ezt tudja. Itélkezni,mert nem az elvárásai szerint él egy ember. Tök mindegy,hogy milyen.
2018. dec. 21. 17:45
 34/65 anonim ***** válasza:
Én nem ítélkezek, nem érdekelne alap esetbe a sok kr-va. De elnyomják azokat a lányokat akikre tényleg szükség lenne. Én pedig nem pazarolnám el az elsőt valami random szukára. Ez nem ítélkezés, csak azt írtam le amit nem akarok. Felőlem azt csinálnak és annyit cumiznak amennyit akarnak, csak ne rájuk lenne ekkora szükség mindenhol, hogy az ilyenek miatt nincsenek már normális lányok.
2018. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
Egyébként fun fact. Muterom kb hetente sír azért a görényért aki miatt kiskoromba eldobott és veri, amikor meg se érdemli. Aki megérdemelné azzal pedig csak szórakoznak, bár ez a kihasználás inkább a lányok baja, mert a nőket lehet manipulálni, és könnyebben átverni. És a szégyen a mai világba, nem az én normális elvárásaim.
2018. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:
Meg kell tapasztalni a rosszat,hogy megkapd a jót. Szóval miért nem jössz össze olyannal,aki nem az elvárásaid szerint él és cselekszik?
2018. dec. 21. 17:54
 37/65 anonim ***** válasza:
Kizárt. Én se lennék együtt olyannal akinek már volt valakije előttem, ha azt megtenném gyűlölném magam mint a szart. Ráadásul ez kihasználás, én pedig egy lányt se akarok bántani semmilyen módon.
2018. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:
Miért zavar,ha valaki már nem szűz? Mert te az vagy? Ezt gyűlölöd magadban,nem az,hogy egy lány már nem szűz. Valójában nem is a lányokat gyűlölöd. Hanem saját magadat nem tudod elfogadni,és ezért másokat se tudsz elfogadni.
2018. dec. 21. 18:00
 39/65 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm magam az igaz. De én SOHA nem akarok és nem is leszek együtt olyannal aki már volt mással. Te együtt tudnál lenni valakivel úgy hogy már mással is volt ugy mást is szeretett és mást is hívott úgy mint téged? Én biztosan nem. Kihagyom. Az a része igaz hogy gyűlölöm magam, de hidd el, ha lenne valakim én akár éveket is várnék, mert nem feküdnék le senkivel ameddig nem vagyok biztos benne hogy megéri velem is marad. Ez van, nekem nem menne.
2018. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:
Igen,mert engem szeret,és nem mást. Jelenleg velem van,nem mással. Ha mást is szeretne rajtam kivül,akkor szakítanék vele,és keresek mást. Ennyi. De legalább megtapasztaltam ezt is.
2018. dec. 21. 18:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!