Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek megéri leélni egy...

Szerintetek megéri leélni egy szánalmas, és nyomorult életet magányosan?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem tovább élni. Nem látom értelmét. A dolgok nem úgy alakultak ahogyan az én akartam/terveztem. Az élet folyton elveszi a jó dolgokat,és csak szenvedést ad. Mi értelme ezt le élni?
2018. dec. 21. 07:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
Amúgy az a vicces, ti mondjátok hogy nem fogadok el másokat, miközbe ti nem fogadjátok el mások véleményét.. Na mindegy, szép estét nektek.
2018. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:
Tudod ribik nincsenek. A "ribinek" csak a szexualitás a fontos. Mert ő ezt szereti megtapasztalni. Nem nézek le senkit a döntései miatt. Ő így döntött. A szexet választja. Ez neked miért fáj? Mert te nem tapasztaltad meg a szexet?
2018. dec. 21. 18:22
 53/65 A kérdező kommentje:
Én elfogadom,csak rosszul látsz dolgokat. Ennyi.
2018. dec. 21. 18:24
 54/65 anonim ***** válasza:

Nem célom idejönni hazudni :D Mondjuk pont te kérdezed meg hogy hova jártam suliba mikor a középiskolàt se jártad ki? :D Te támadod az embert mert irigy vagy mindenkire akinek jobb az élete. Segìteni akartunk tanácsokkal de látszik egy igazi nőgyűlölő vagy. Viszont nyugodj meg. Nem fog összehozni a sors az általad említett "ribikkel" mert senki nem akar egy ilyen megkeseredett, rosszindulatú emberrel kapcsolatban lenni majd, aki arról panaszkodik hogy jaj meg fogok halni. Szedd össze magad. És igen! Hiába válaszolsz ilyen undorító módon, jószándékból írtam hogy egy orvos tudna neked segíteni hiszen ez a szakmája!

De nyugodtan netezz csak tovább. Ez aztán az életcél! Csak legyen majd aki eltart...

2018. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
Én látom rosszul a dolgokat? :D Jó akkor menjél válaszd te is azt.. Oké, ha úgy vesszük elítélem és kb halálra is ítélném az ilyen embereket. Ez van :) Szevasztok
2018. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
Igen, jó szándékkal válaszolsz ilyen paraszt módon, el tudom képzelni :) Azzal vagyok rosszindulatú aki megérdemli.
2018. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:

Búcsúnak itt egy videó, ez KB megérteti veletek milyen stílustól undorodok. Mert eddig nem úgy tűnt mint akik megértik amit mondok. Nézzétek meg, utána érteni fogjátok miről beszéltem egész végig.

https://www.youtube.com/watch?v=Fikr-DVljgA

2018. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
Neked saját magaddal van bajod. A gyűlöletedet másra vetíted,így ne várd el,hogy bárki is szeressen,mert az emberek viszonozzák azt,ami benned van. A gyűlöletet.
2018. dec. 21. 18:28
 59/65 anonim ***** válasza:

Már 6x elköszöntél :D Szerencsére nem adok beteg emberek véleményére és hálát adok a sorsnak hogy nem ismerek ilyeneket személyesen mint te :)

Akkor nem kell ide írni ha nem bírod a kritikát. Nem akarsz te meghalni, az a bajod hogy egy rakás szr az életed és mindenkit gyűlölsz akinek jobb. Na hajrá további jó netezést :D Mondjuk az is fura hogy neked ezt a szüleid hagyják. Vagy te miből élsz egyáltalán? Ja igen eltartjuk mi dolgozó emberek a munkakerülőket. :)

2018. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

#58: Nálad a pont ;)

Te viszont egy nagyon rendes, jóindulatú embernek tűnsz. Igenis van értelme az életednek. És bízom benne hogy jobban fog alakulni a sorsod :)

Ilyen emberekkel meg ne foglalkozz akik csak lehúznak. Pont olyanok szoktak megsértődni a pszichológus dolgon akik érzik hogy ott a helyük.

2018. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!