Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek megéri leélni egy...

Szerintetek megéri leélni egy szánalmas, és nyomorult életet magányosan?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem tovább élni. Nem látom értelmét. A dolgok nem úgy alakultak ahogyan az én akartam/terveztem. Az élet folyton elveszi a jó dolgokat,és csak szenvedést ad. Mi értelme ezt le élni?
2018. dec. 21. 07:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
Te nagyon beteg vagy basszus. Javaslom nézz utána milyen pszichológusok vannak a közeledben.
2018. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
Én?
2018. dec. 21. 18:07
 43/65 anonim ***** válasza:

A 44%-osnak írtam.

A kérdező a mostani kommentjei alapján elég értelmesnek tűnik.

2018. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez kicsit se adja... Nekem nem egy megbízhatatlan lotyó kell. Amúgy utolsó nyugodj meg, ha szerencsénk van a karácsonyt se élem meg.
2018. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:

#44:Dehogynem. Aki meg szeretne halni az nem egy netes oldalon sajnáltatja magát.

Neked komoly gondok vannak a fejedben. Azért lenne jó, ha kérnél orvosi segítséget. Komolyan mondom. Ilyen hozzáállással ne csodálkozz hogy senkid nincs.

2018. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
Oké, akkor hidd azt.. Én csak a véleményemet írtam le. Nem kell nekem orvos, menj el te ha ennyire akarsz. Gondolod majd egy pszichológus segít hogy ne legyen tene a világ ribikkel? Hát nem. Én meg ebből nem kérek.
2018. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:
Neked az a bajod,hogy nem tudsz elfogadni másokat. Nem tudsz elfogadni egy megbízhatatlan társat,mert neked a bizalom a fontos. Szerintem mindenkinek az a fontos,de ki az aki nem tapasztalt meg rosszat az életben? Kérdezem én. Ja igen,aki fél rosszat tapasztalni az életben,és inkább várja a sült galambot,na majd jön a jó,amire én várok. Ez nem így működik. Rá kell jönnöd,mi az ami rossz neked,meg kell tapasztalnod,így tudsz fejlődni.
2018. dec. 21. 18:11
 48/65 anonim ***** válasza:
Félre értitek az egészet.. Én nem a tapasztalatól félek, én csak nem tudnék együtlenni olyannal aki már mással bszott és mást szereted, érted? Én nem akarok és nem is leszek második!
2018. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

44%-os: Miért kell támadni engem? Szánalmas vagy :D Köszi nekem rendben van az életem. Nincs szükségem orvosra. Van párkapcsolatom,egyetemre jártam, van munkám, vannak barátaim. Tudod én 17 évesen nem otthon sajnáltattam magam, hanem iskolába jártam és tettem azért hogy jobb életem legyen.

Ezt a ribizést meg te hoztad fel. Nem is értem hogy jött ide. A beteg emberek nem akarnak olyanokkal együtt lenni akik már voltak valakivel. És attól mert valakinek volt egy kapcsolata az életében az ribi? és ne ismerkedjen többet?

Én 24 éves vagyok, első barátommal vagyok együtt régóta. De ha szakítunk ne ismerkedjek? Hiába nem ismered el de beteg vagy. A sajnáltatás helyett kezdj valamit magaddal. A kérdezőnek vannak értelmes gondolatai, hallgass rá!

2018. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
Beteg vagy te, értetlen szerencsétlen vagy. Nem a szart kell kiszedni abból amit mondok, hanem értelmezni hogy nem azért válogatok mert nem fogadom el hogy vannak ribik, vannak ez van nem lehet tenni ellene semmit. Teljesen más oka van, csak túl értetlen vagy. Biztos hogy jártál te egyetemre?
2018. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!