Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig szajkózzák még a...

Meddig szajkózzák még a maradj otthont?

Figyelt kérdés
Munkám elvesztettem,most még többet megyek sajnos mert találnom kell másik helyet! Akik ezt kitalálták nem gondoltak bele az egyszerű dolgozó ember életébe.Ma is egész délelőtt a várost róttam munkát keresve,érdeklődtem,önéletrajzot vittem.Nem a vírustól félek hanem az utána kozben kialakuló helyzettől ,a stressz,munkanélküliség,lakhely elvesztése meddig Mèg ??? Ez sem a jó irány....
2020. ápr. 7. 15:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:
57%

"Ha van is, 2 méteres táv és mindenki orvosi maszkban ül. (Nem textil maszk, mert mint kiderült kutyafülét sem ér a textil, lazán átmegy rajta a köhögés is... a sebész maszkon nem)"


Vérplazmát nem tud levenni 2 méteres távolságból.

Van még egy rossz hírem: patikus és tüdőgyógyász egybehangzó véleménye, hogy a SEBÉSZI MASZK SEM VÉD A KORONAVÍRUS FERTŐZÉSTŐL !!!! - min. FFP2, de a biztos az FFP3-as maszk, ami véd.

És ezt mondták még akkor, mielőtt a vírus Európába ért volna - tehát minden érdek nélkül.


Ennek ismeretében nézd meg figyelmesen az alábbi videót és felteszem a találós kérdést: ki fog megbetegedni a videón látottak közül?


[link]

2020. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 anonim ***** válasza:
0%

"Munkám elvesztettem,most még többet megyek sajnos mert találnom kell másik helyet! "


Kérdező, mint az már kiderült, azért vagy bajban, mert feketén/szürkén dolgoztál, meg mert nem gondoltál a jövőre és ezek szerint nem tettél félre. DE!!


Arra már gondoltál, hogy a várost szanaszét járva, akár tünetmentesen is megfertőzöl a járkálásoddal egy csomó embert?

Vagy Téged fertőznek meg?

És ennek kapcsán, ha megbetegszel, semmit sem fogsz érni az új munkahelyeddel, mert nem fogsz tudni bejárni a betegség miatt.

Ha meg a szüleiddel, nagyszüleiddel élsz, akkor még őket is veszélybe sodrod :-(

2020. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/101 A kérdező kommentje:
Sajnos nem rajtam múlt hohy a főnök bejelent e vagy sem ,ha leállok vele ellenkezni akkor még eddig sem vett volna fel lehet és nem lett volna pénzem.Szuksegem van a pénzre azért hajtok és megyek, nyilván nekem is kényelmesebb lenne otthon ülni és pihenni de nem vagyok olyan helyzetben,hogy ezt megtehessem.
2020. ápr. 8. 15:01
 94/101 A kérdező kommentje:
Azért erősen sarkított a példád, persze vigyázni kell,fertotlenitek és satöbbi de elvan ez tulozva rendesen,ennyi erovel ne menjek ki mert elcsap a busz...
2020. ápr. 8. 15:02
 95/101 anonim ***** válasza:
28%

"elvan ez tulozva rendesen,"


Hmmmm...

Olaszoknál másfél hónap alatt (febr. 23-én volt az első karantén, 200 fertőzöttel és 5 halottal) az 5 halottból

17.127 lett !! Bő egy hónap alatt 17 ezer halott...


Spanyoloknál 1 hónapja van kijárási tilalom, ők relatavan gyorsan megfogták, ennek ellenére 1 hónap alatt 14.555 halott.


Tudjátok, mi a probléma?

hogy egy nem látható vírus ellen küzdünk és mindenki azt hiszi, hogy Ő aztán tuti nem betegszik meg. Meg sajnos hamis biztonságérzetet keltenek.


Nálunk most fognak majd tömegesen megjelenni a betegségek és ha a szomszédja, a barátja, stb is megbetegszik, akkor talán majd elhiszi mindenki, hogy nem szórakozásból állítják le egymás után az országok az életet.

Még olyan országok is elkezdtek szigorítani, akik fennen hangoztatták, hogy ők nem zárnak be semmit, menjen mindenkin végig a vírus, hogy legyen védettsége a lakosságnak.

2020. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 A kérdező kommentje:

99 Ha félnék tőle mi változna ? Attól még ugyanúgy nem tehetném meg,hogy otthon maradjak. És így vannak ezzel rengetegen,ahol a gyereknek is enni kell rezsit fizetni kell stb.

Aki akar üljön otthon évekig ha megteheti.

2020. ápr. 8. 15:33
 97/101 anonim ***** válasza:
57%

#95 A váróra értettem. Ott elég a 2 méter és az orvosi maszk is nagyban segít csökkenteni az aerosol számot a levebőben. Ezért kéne mindenkinek hordani!


Ki lehet próbálni, a sebészmaszkon nem megy át kifelé a dezodor aerosol-ja. A textilen igen.

Nem véletlenül a sebészek nem fertőzik meg a beteget. Talán befelé is ér valamit.


...

Félreérthetően írtam:


"Olyan központ kell ahol UFO ruhában dolgoznak, és teljes fertőtlenítés van"


UFO ruha alatt BSL2-es vegyvédelmi öltözetet értettem. Tehát a nővérekre FFP2-3 maszk, kámzsás overál, kesztyű és zárt védőszemüveg. Így lehetne elkerülni hogy a plazmaadás biztonságos legyen... és a váróban még így is elkaphatod, orvosi maszkon keresztül is, ha egy hülye nem hordja és köhög. Vagy ugyan abban a kesztyűben fogdossák a felületeket.

2020. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/101 anonim ***** válasza:
75%

"Sajnos nem rajtam múlt hohy a főnök bejelent e vagy sem ,"


Sajat bevallasod szerint 8 evet voltal ott. 8 eved lett volna keresni egy rendes munkahelyet.

2020. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 A kérdező kommentje:
Nem 8 évet ezen az egy helyen,hanem 8éve dolgozom ebben azaz ebben a szakmában. És igen ,nem rajtam múlott most meg pláne nem lehet válogatni orul az ember ha talal valamit minthogy ugráljon.
2020. ápr. 14. 05:42
 100/101 anonim ***** válasza:
71%

95-ös, az olaszok biztosan, de a spanyolok is szerintem azt csinálják, hogy minden halálesetet a koronavírus számlájára írnak, akinek a szervezetében megtalálták, de igazolhatóan nem abba halt bele. Az ott szokásos népességfogyást a mostani halálozások sem múlják felül, csak most ez van kikiáltva mumusnak. Az persze nyilván senkit sem érdekel, hogy Európa-szerte naponta hány ember hal meg közlekedési balesetben, pedig azon is lehet ám jókat szörnyülködni.

A másik ronda hatásvadászat a katonai konvojokkal vitt koporsók. Drámai fotókat lehet csinálni, csak az igazság annyi, hogy Olaszországban nem szokás a hamvasztás, így a halottakat az ország pár krematóriumában kell elhamvasztani. Lehet itt másokat lenézni, hogy szerinted nem retteg eléggé (minek kéne rettegni amúgy is?), de erősen álságosnak érzem.

2020. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!