Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig szajkózzák még a...

Meddig szajkózzák még a maradj otthont?

Figyelt kérdés
Munkám elvesztettem,most még többet megyek sajnos mert találnom kell másik helyet! Akik ezt kitalálták nem gondoltak bele az egyszerű dolgozó ember életébe.Ma is egész délelőtt a várost róttam munkát keresve,érdeklődtem,önéletrajzot vittem.Nem a vírustól félek hanem az utána kozben kialakuló helyzettől ,a stressz,munkanélküliség,lakhely elvesztése meddig Mèg ??? Ez sem a jó irány....
2020. ápr. 7. 15:31
 71/101 anonim ***** válasza:
78%
Ez a beszéd!
2020. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 anonim ***** válasza:
24%
Csórók, kenyeret vegyek nektek?😂😂😂
2020. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 anonim ***** válasza:
57%
Oké, teleportáld kisbarátom, várjuk, de helyette inkább márványkalácsot küldjé', jóóóó?:-P
2020. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
29%

Akik azt írják, hogy itt-ott tömegesen vannak az emberek, azok honnan szedik? Csak nem ott voltak, és látták? :)


Azzal az eszmefuttatásoddal egyet értek, hogy nem kéne totál kinyírni a gazdaságunkat. Másrészről azzal is, hogy csavarogni sem kéne, ha nem akarjuk, hogy romba dőljön az egészségügy. Én minden nap elmegyek dolgozni, szabadnapjaimon meg igenis kimegyek sétálni, egyedül, a párommal vagy a kutyával. Viszont, akivel nem muszáj, azzal nem találkozok; értsd ez alatt, hogy kb. senkivel. Egy darabig a legjobb haverommal is elhagyjuk a közös pénteki sörözést, és ebben ő is egyetért. Az nagyon zavar, hogy a koncertek, amikre terveztem menni nyáron, javarészt elmaradnak, de próbálom felfogni úgy, hogy ez most a "nagyobb jóért" van.

Nem a jó irány egyik sem egyébként. De te hogyan döntenél, mint vezető?


Zárójeles megjegyzés: szerintem Győrffy Pált már most több ember utálja, mint Viktort valaha... :D

2020. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 A kérdező kommentje:

78 csavarogni,baratnozni én sem jarok de amit muszáj azt muszáj.

Nem adhatom fel! És Bar nem kenyérre kell ,azért nem akarok sokáig ilyen helyzetben lenni .

2020. ápr. 7. 22:00
 76/101 anonim ***** válasza:
84%

Pénteken munka után hazafelé a metrón nem lehetett tartani a távolságot, nem sokat javult a helyzet azóta sem, hogy ingyenessé tették a parkolást. Én próbálok tovább bent maradni, hogy később induljak munkából ne a tömeggel.

Engem is bosszant a maradj otthon mantra, de engem meg azért, mert nekünk többünknek úgy kell bejárni, hogy tudnánk otthonról is dolgozni, csak a cégtulajdonosok ezt nem engedik, csak a veszélyeztetett csoportoknak, vagy akinek karanténban kell lennie valamiért.

Kívánom, hogy mielőbb találj munkát, és kitartást, most senkinek sem könnyű, nekem már összefolynak a napok, mostanában már csak onnan tudom, hogy este 8 óra van, hogy tapsolni kezdenek a lakótelepen, és úgy hangzik idebentről, mint hogyha esne kint az eső. Kaptunk 2db mosható maszkot, ami nem illeszkedik jól, nagyobb fejekre készült. Utcán belekötnek a maszkosba, a nem maszkosba, sokan kifordulnak magukból. Örülök, hogy van munkám, nem a kritikus ágazatokban dolgozom, de lassan veszélyességi pótlékot adhatnának a munkába járásért.

2020. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azoknak szajkózzák, akik szimpla felelőtlenségből veszélyeztetnek másokat és magukat. Ezt neked kell érezni, tudni, hogy túl lősz-e a célon, - s mivel a létfenntartásod érdekében teszed, amit, bizonyos, hogy okkal rovod az utcákat. Tudom, hogy az internet link hely, de azért én elsődlegesen ott próbálkoznék inkább - az álláskereséssel. Egyébként nem értem az államot annyiban, hogy vannak stratégiailag fontos ágazatok, amelyeknek a zavartalan működtetésén sok múlik a krízis helyzet megoldását illetően. Annyi mindent tud reklámozni, - amit érdeke kíván, - reklámozhatna olyan (akár ideiglenes jellegű) állásokat is, amelyekért pénz kaphatnának életerős emberek és könnyítene például az egészségügy helyzetén. Konkrétan a beteghordó munkakörre gondolok, de biztosan van más ilyen, amiből hiány van és nem kell hozzá 15 diploma...
2020. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 anonim ***** válasza:
24%
DE ott van a véradás lehetősége is! Ha egészséges vagy ÉS munkanélküli, akkor kereshess pénzt véradással, - ha meg van erre a hajlandóság benned! Több, mint a nulla és kifejezetten hasznos a társadalom számára!
2020. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 Estádio de Felchút ***** válasza:
23%

amíg a fél ország éhen nem döglik

#maraggyotthon

2020. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 A kérdező kommentje:
82 mióta fizet a véradás ? Én vagy két éve adtam meg előtte egy másik munkahelyen mindig volt véradás ,de sosem kaptunk érte pénzt.De ha ez valós érdekelne hol.
2020. ápr. 8. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!