Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig szajkózzák még a...

Meddig szajkózzák még a maradj otthont?

Figyelt kérdés
Munkám elvesztettem,most még többet megyek sajnos mert találnom kell másik helyet! Akik ezt kitalálták nem gondoltak bele az egyszerű dolgozó ember életébe.Ma is egész délelőtt a várost róttam munkát keresve,érdeklődtem,önéletrajzot vittem.Nem a vírustól félek hanem az utána kozben kialakuló helyzettől ,a stressz,munkanélküliség,lakhely elvesztése meddig Mèg ??? Ez sem a jó irány....
2020. ápr. 7. 15:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 A kérdező kommentje:

Ha édesanyám meghalna mint ne adj isten írta az egyik

Hasonló jókat neki :)



Akkoris kellene pénz igen mert nem tart el senki ha én nem megyek és teszek érte dolgozom akkor nem lesz!


Utolsó,nemreg műtöttek Akkor feléltema nagy részét ,ami van minimális.

2020. ápr. 7. 15:59
 12/101 anonim ***** válasza:
28%
Kell a hisztéria keltés. Lassan már a vízcsapból is ez folyik. Aki be akarja tartani, betartja, aki nem, annak hiába is szajkózzák. Az emberek többsége nehezen bírja az állandó bezártságot.
2020. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 A kérdező kommentje:
De komolyan ez kinek jo ,ha hónapokig ez lesz?!! Nincs mindenkinek milliós pénze van akinek tőlem is sokkal rosszabb a helyzete!
2020. ápr. 7. 16:00
 14/101 anonim ***** válasza:
86%

"Az emberek jó része azért veszi semmibe mert muszáj!"

El vagy tájolva.

Biztos a Normafán és egyéb népszerű kirándulóhelyekre is azért mennek tömegesen az emberek, mert muszáj. :D

2020. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 A kérdező kommentje:

Nem azokra mondtam hanem ha végre nem 3ig lehetne mindne nyitva akkor k nekem és sok más dolgozónak ujra lehetne megélhetése ...

Az jo ha ennyi emberrel Csesznek ki ?sokan szabadságon vannak de az is elfogy hamarosan...

2020. ápr. 7. 16:04
 16/101 anonim ***** válasza:
88%

#15

Ja, hát ha újra lehetne mindent, akkor meg sok ember meghalna meg kórházba kerülne. Biztos jobb lenne.

2020. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 anonim ***** válasza:
67%

Tudod, a 21. században az álláskeresésre van egy nagyon jó módszer, amihet nem kell mászkálni, méghozzá az online jelentkezés.

Az meg, hogy TE nem félsz a vírustól a saját hülyeségedet bizonyítja, és azzal, hogy összevissza rohangálsz mindenfelé, másokat fertözöl meg.

2020. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/101 A kérdező kommentje:
Ha sok ember ,család ebben tönkremegy megcsusznak vagy eladósodnak az nyilván jobb..... Nekem nincs gyerekem csak magamról kell gondoskodjak,de gondoljunk más helyzetébe is bele.
2020. ápr. 7. 16:14
 19/101 A kérdező kommentje:
17 online is csinaltam, de látatlanban senkit nem fognak felvenni, meg it t működik a klasszik módszer is hogy kivan irva: kisegítőt felveszek! Vagy eladót keresek ! es ezeket is megkerestem mint lehetőségeket !!!!
2020. ápr. 7. 16:16
 20/101 A kérdező kommentje:
És ha félnék is,mit tehetek? Ugyanúgy mennék,mert csekkeket fizetni kell,kaját venni kell,ügyet intezni kell.
2020. ápr. 7. 16:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!