Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig szajkózzák még a...

Meddig szajkózzák még a maradj otthont?

Figyelt kérdés
Munkám elvesztettem,most még többet megyek sajnos mert találnom kell másik helyet! Akik ezt kitalálták nem gondoltak bele az egyszerű dolgozó ember életébe.Ma is egész délelőtt a várost róttam munkát keresve,érdeklődtem,önéletrajzot vittem.Nem a vírustól félek hanem az utána kozben kialakuló helyzettől ,a stressz,munkanélküliség,lakhely elvesztése meddig Mèg ??? Ez sem a jó irány....
2020. ápr. 7. 15:31
 61/101 anonim ***** válasza:
16%
Az a mondat amin annyira besértődtél, lázártól származik. De ha azt nézzük igaza van.
2020. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 A kérdező kommentje:

Akkor tőle származik ,sosem hallottam igazából nem is erdkele de sértő akkoris.


Utolsó előtti Nah persze Ha ez így lenne akkor meg tok mindegy az utcán halok e meg éhen vagy a virusban.


Bárcsak Ausztriához hasonlóan itt is megjönne a kormány esze ! Május 1 tol már ott minden oké lesz.

2020. ápr. 7. 18:08
 63/101 A kérdező kommentje:
És nem várom senki támogatását vagy higy más tartson el hanem csak dolgozni szeretnék!
2020. ápr. 7. 18:09
 64/101 A kérdező kommentje:

Az a pár ezer Ft amit az éhezőknek adtam nem sajnálom,mert tényleg jó helyre ment. Nem akkora összeg volt ami most bármiben is segitene.

Ezt csak azért irtam le mert nem csak magamra gondoltam mindig és most is Bar én segithetnék másnak és nem fordítva!

2020. ápr. 7. 18:32
 65/101 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted kik az éhezők? Az alkeszok meg a munkakerülők. Azokat aztán nagyon támogatni kell.
2020. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/101 A kérdező kommentje:
69 személyesen ismertem őket ,mert helybeliek,egyikük sem alkoholista. Alapítványon keresztül már én sem adományoztam egy ideje,azokkal valóban vannak rossz tapasztalatok.
2020. ápr. 7. 18:37
 67/101 A kérdező kommentje:
Én mint irtam is,nem adományt akarok vagy más segítséget Csak dolgozni akkor minden rendben lesz 😊
2020. ápr. 7. 19:13
 68/101 A kérdező kommentje:

Műtöttek Nemtul reg ,akkor a megtakarítás nagy része elfogyott.


De látom csupa millopmps el itt aki nemérti 😊

2020. ápr. 7. 20:11
 69/101 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, egyetértek, nehéz idők jönnek. Az én munkahelyem is inog, nem tudjuk, mi lesz. Kereskedelemben dolgozom. Én csak próbaképpen érdeklődtem munkalehetőség után: per pillanat semmi, még alkalmi sem.

Nekem még van valamennyi tartalékom.

Akinek nem volt bejelentett állása, sajnos, valóban szív, mint a torkos borz, mert nem kap munkanélküli ellátást.

A szakmánkban baromi nehéz most. Ha rosszul alakul a forgatókönyv, én is más területre mehetek majd dolgozni.

Szorítok Neked, ismeretlenül is!

Ja, és a Maradj otthon - mantrát én is unom.

A rosszindulatú hozzászólásokkal ne törődj...Szerencsére Isten nem bottal ver.

2020. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/101 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy vagyok vele majd visszakapják a sokk rosszindulatot.

És nem adom fel konnyen,holnap folytatom a keresést indulok újra 😊

Helyembe nem fog jönni a lehetőség.

2020. ápr. 7. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!