Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig szajkózzák még a...

Meddig szajkózzák még a maradj otthont?

Figyelt kérdés
Munkám elvesztettem,most még többet megyek sajnos mert találnom kell másik helyet! Akik ezt kitalálták nem gondoltak bele az egyszerű dolgozó ember életébe.Ma is egész délelőtt a várost róttam munkát keresve,érdeklődtem,önéletrajzot vittem.Nem a vírustól félek hanem az utána kozben kialakuló helyzettől ,a stressz,munkanélküliség,lakhely elvesztése meddig Mèg ??? Ez sem a jó irány....
2020. ápr. 7. 15:31
 51/101 anonim ***** válasza:
30%

#42

A lakóhelyemen különös módon megnőtt a jómódú unalmában kocsikázók száma, ráadásul az éj leple alatt is nem egy-két sportautót engednek szabadjára, csak mert üresek már az utak is X óra után... Akinek annyira fontos ilyenkor a pénz, az nem fog egy Mustanggal 30 órán keresztül fel-le repeszteni a városközpontban éjszaka, de van nap amikor konvojban 3-4 izmosabb autó is percekig cirkál itt, a körforgalom már olyan mint a Hungaroring, csak mert olcsó a benzin.

Reggel 4.10kor kelek, de még este 12 óra után, kint röhögcsélnek gazdagék a kertben, mert délutántól már végig itták a bárszekrényt, amit más időszakban nem tesznek, tehát igen, ez csak az ilyeneknek buli most, hisz nem megy el nyaralni idén, meg jövőre, ó de nagy dolog, majd bepótolja egy komolyabb úttal...

Ismert emberek között is örömmel reklámozzák hogy munkanélküliek lettek, de azért jól elvannak otthon, persze mert nem kell dolgozni, de kijelentik hogy ismert ember létükre hogy segítséget elfogadnak... Csak hogy ezek nem fognak elmenni dolgozni semennyiért, mert akkor már másnak lenne a csicskája, becsületből pedig otthon kínlódik és kivárja az időt.

2020. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
89%
49es Debrecen sem szamit egy olcso helynek, es az, h felmegyek a varosba, ha pl a nagyerdon lakok, vagy a tociban vagy akarhol, a felmegyek a varosba, az a kossuth teret es kornyeket jelenti elsosorban. Lehet, h valamivel olcsobb, mint pest, de nem sokkal, mint mondtam, a fizetesem felet (szerencsere csak a felet, de tudom, van aki tobbet) en is lakasra koltom. Min lehet sporolni sokat? Nem dohanyzom, es nem iszom. Rengetegen vannak, akik arra panaszkodnak, h nincs mibol kajat venni, de az arany marbi ott figyel a zsebben...
2020. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 A kérdező kommentje:
52 ez prioritás kérdése,kinek mi a fontos.Én szívesen jarok gyalog vagy biciklivel,van aki auto nélkül egy tapodtat sem,viszont én dohányzom. Bár arany marbit sosem szívtam 😀Egyébkent mi is Debrecen környékén élünk.
2020. ápr. 7. 17:16
 54/101 anonim ***** válasza:
23%
Sajnálatos ha igaz amit írtál, de nem sokan vannak a helyzetedben. A média felfújja a dolgokat...ennyi. Nem látok tömegeket az utcán táskával meg igazából állástalanokat sem.
2020. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 A kérdező kommentje:
54 hol élsz ? Kapok privatban is írásokat ,van aki ezt tapasztalja amit én, utcán az nem látszik mennyi az állástalan de ha felhívod a munkaügyi központot hetekre előre ad időpontot ,mert annyi a jelentkező,hogy nem győzik és nem mindent lehet nekik online bonyolítani.
2020. ápr. 7. 17:21
 56/101 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyok fideszes, de én egyetértek lézer jani leghíresebb mondatával, miszerint "akinek nincs semmije, az annyit is ér"

Az akinek semmi megtakarítása nincs, azokkal nem tudok empátiát vállalni. Sok ember megkapja a fizetését, olyankor 2 hétig ihaj-csuhaj, aztán ilyen helyzetbe meg kopp van. És ezek miatt kell most az államnak a semmittevésre, bért fizetni. Rohadt jó, hogy megint a prolik, az alja réteg van támogatva. Azok, akiknek nem szűnt meg a munkájuk és dolgoznak, azok többszörösen ki vannak téve a fertőzésnek, ők miért nem kapnak csak úgy közel 100 000 ft-ot az államtól?


Kérdező: ha tudnál spórolni, lenne megtakarításod, akkor most neked se kéne itt rínod! Szerintem kijelenthetjük, hogy a koronavírust is a prolik terjesztik.

2020. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 A kérdező kommentje:

A magad fajta remelem e hamarabb belehal mert rosszindulatú.


Nem kapok semmiféle 100 ezret vagy pénzt. Nekem nincs mit szégyellném én dolgoztam és azért kapott pénzből éltem! Ennyi!!

2020. ápr. 7. 17:47
 58/101 anonim ***** válasza:
10%

"azért kapott pénzből éltem. Ennyi!!"


Igen, ennyi. Ennyit érsz!


Mellesleg, ha én rosszindulatú vagyok, akkor te mi vagy?

2020. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 A kérdező kommentje:

Te kötöttél belém, azért mert valaki nem milliomos már nem er semmit ?!

Nézz magadba miylen hozza állás ez

Aki velem kötekszik,nyilván nem fogom hagyni vissza adom ha megsért.

2020. ápr. 7. 18:01
 60/101 anonim ***** válasza:
18%
Bocs, de az emberélet fontosabb minthogy hajléktalan leszel-e vagy sem!
2020. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!