Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig szajkózzák még a...

Meddig szajkózzák még a maradj otthont?

Figyelt kérdés
Munkám elvesztettem,most még többet megyek sajnos mert találnom kell másik helyet! Akik ezt kitalálták nem gondoltak bele az egyszerű dolgozó ember életébe.Ma is egész délelőtt a várost róttam munkát keresve,érdeklődtem,önéletrajzot vittem.Nem a vírustól félek hanem az utána kozben kialakuló helyzettől ,a stressz,munkanélküliség,lakhely elvesztése meddig Mèg ??? Ez sem a jó irány....
2020. ápr. 7. 15:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 anonim ***** válasza:
63%

"fura vírus ez boltokba gyárakba nem jár 😀csak etterembe járt meg iskolába,azokat sürgős volt bezárni."

Gyárak: több már bezárt/leállt, a maradék fontos hogy működjön

Étterem: nélkülözhető a lakosság szempontjából

Iskola: a fizikai jelenlét nélkülözhető


Azért annyira nem bonyolult.


Amúgy fura, engem még soha nem kényszerítettek fegyverrel, hogy feketén vállaljak munkát....

2020. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/101 A kérdező kommentje:

29 Jól írta Valamelyik előttem,eza milliomosoknak szól ez a maradj otthon. Tőlem aki jól anyagilag sose menjen ki többet 😀ha neki jo.

De másokat is hagyjanak boldogulni! Ne zárassanak be mindent

Ez nagyobb károkat okoz mint a vírus.

2020. ápr. 7. 16:36
 33/101 anonim ***** válasza:
86%
Ha mindenki otthon marad, akkor élelmiszerbolt és gyógyszertár sincs. :-) Mindenki nem maradhat otthon.
2020. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/101 anonim ***** válasza:
62%
Mit aggódsz? Majd most az én adómból fizetik a béred 70%-át, az otthoni semmittevésedért.
2020. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/101 A kérdező kommentje:

31

Örülj hogy Mèg nem. Ha magadat tartod el nem Valogatsz az állásokban meg faggatod a főnököt mire jelent be ,hanem mész és keresel pénzt.

Sokaknak így megy ez.

2020. ápr. 7. 16:37
 36/101 A kérdező kommentje:
Kezdem azthinni csupa milliomos országa vagyunk,kar hogy ez nem látszik 😀
2020. ápr. 7. 16:39
 37/101 anonim ***** válasza:
75%
2 opcio van, vagy fekete munka vagy semmi? Lehet, hogy le leszek pontozva, de ez kikivankozik belolem. Kozel 10 eve dolgozok, kulonbozo munkahelyeken, nem 1 es nem 2 munkam volt, de soha nem dolgoztam feketen. Aki keres, talal alapon biztos, h lett volna neked is lehetoseged talalni valamit.
2020. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/101 A kérdező kommentje:

37 örülök akkor hogy neked sikerült ,attól Még nem ez a jellemző.

Nem mindegy helyileg hol élsz és milyen szakmád van sem.

2020. ápr. 7. 16:41
 39/101 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ha annyi ilyesmit tudsz és sosem dolgoztál feketén várjuk a tippjeidet,másoknak is jól jöhet biztosan nemcsak én keresek állást.
2020. ápr. 7. 16:42
 40/101 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az, hogy sok ember meghal, meg mindig jobb, mintha haromszor annyi fiatalnak tonkretennek az eletet. Nagyon jo lesz majd a rengeteg uj hajlektalan az utcakon. Elovigyazatos ugy is lehet az ember, hogy nem zarkozik be honapokra a lakasba. Aki meg a sporolast irta, nemtom, en inkabb “elek nagy labon”, minthogy peneszes vajas kenyeret vacsorazzak es maximum evente egyszer menjek moziba, amikor epp akcio van, csak hogy egy ilyen helyzetben, amit ugye senki nem tud elore, hogy lesz-e egyaltalan (megint) ilyen a jovoben, arra tudjam verni, hogy nekem melo nelkul is futja most par honapig peneszes kenyerre. Mondjuk a mi munkank nem szunt meg, szoval eleve nincsenek anyagi gondjaink, de azokbol a keves fizetesekbol amit egyesek kapnak, lehetetlen ugy felreteni, hogy kozben azert az eletminoseguk ne a beka segge alatt tengodjon a hetkoznapokban. Ez meg mar a kormany szegyene, de remelem azert legkozelebb is megszavazzatok oket.
2020. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!