Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig szajkózzák még a...

Meddig szajkózzák még a maradj otthont?

Figyelt kérdés
Munkám elvesztettem,most még többet megyek sajnos mert találnom kell másik helyet! Akik ezt kitalálták nem gondoltak bele az egyszerű dolgozó ember életébe.Ma is egész délelőtt a várost róttam munkát keresve,érdeklődtem,önéletrajzot vittem.Nem a vírustól félek hanem az utána kozben kialakuló helyzettől ,a stressz,munkanélküliség,lakhely elvesztése meddig Mèg ??? Ez sem a jó irány....
2020. ápr. 7. 15:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 A kérdező kommentje:
40 örülök hogy van Olyam ember akinek jobban megy mégis együtt tud érezni másokkal!!
2020. ápr. 7. 16:43
 42/101 anonim ***** válasza:
69%

De milyen milliomosok? Az megvan, hogy dolgozni el lehet menni? 200 körül keresek, nem vagyok milliomos, és simán itthon tudok maradni mozi, színház, bulizás nélkül. Nem értem ennek mi köze az anyagi helyzethez.

Az, hogy x szektornak most rohadt nehéz, az meg nem azzal függ össze, hogy "szajkózzák"-e hogy maradj otthon...

2020. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:
28%
Én is nagyon utálom már ezt a helyzetet, nálunk rajtam kívül mindenki home officeban van! Nem is értem, a vírus a (nagyon) legyengült szervezetű emberekre veszélyes, aki látszólag egészséges, középkorú az miért fél?
2020. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 A kérdező kommentje:

42 igen el lehet de ezzel a rendelettel hogY minden 3ig lehet a vendéglátásnak és ami nem e élelmiszer bolt alà tettek rendesen.

Így nem lehet állást sem találni sok helyen már a gyárak se fogadnak pedig nem büdös a munka,elmennék oda is.

2020. ápr. 7. 16:51
 45/101 anonim ***** válasza:
28%
43 Mert 100 halottbol aminek a 97%-a idos ember, volt ket kozepkoru meg egy fiatal halott kb. Es mivel ezt fujjak mindenhol, rettegnek, hogy jajj majd ok is... Oregeket otthon tartani, az o contactless segitesuket megoldani, gazdasagot nem leallitani, ennyi kellett volna kb es minimalis lenne a halottak szama.
2020. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 40es, nem elek peneszes kenyeren. Hazilag mi sutjuk a kenyeret, de minden nap van fott etel az asztalon, nem vagyunk nagy husimadok, de egy heten minimum 2* husos kajat eszunk, de mindig van a padlason fellogatva kolbasz es szalonna is. (nem videken falun elek), havonta minimum 1* etteremben eszek, a baratnoimmel hetente 1* felmegyek a varosba talalkozni, beulunk egy kavera stb. teny es valo, h a mozival megfogtal. ha mar 3an, 4en vagyunk, az uditovel es pattogatott kukoricaval lenne vagy 10.000 a mozi... oda nem jarok, viszont van 49" tv otthon, amin meg tudok nezni barmit (amazon prime elerheto) nem vagyok spúr, de ilyen korulmenyekkel havi kozel 100.000at felre lehet tenni. Ja es van autom is, tehat meg azt is fizetem. es meg mindig nincs fel millios fizetesem...

*peneszeskenyeretnemeszek*

2020. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 A kérdező kommentje:

43 igen veszélyes az igaz,de nem merlegeteltek hogy a munkanélküliség a 3oras zárás rendelet hatása rosszabb és kemenyebb lesz mint a vírus.


Örüljön aki mehet dolgozni és van hova!

2020. ápr. 7. 16:53
 48/101 A kérdező kommentje:
Már csak abban bízok ,olvastam hogy Ausztria észhez tért ,május 1től nyitnak ujra,hátha mi is követnénk a példájukat.
2020. ápr. 7. 16:57
 49/101 anonim ***** válasza:
17%

46 Nem videken, falun, de azt irod, felmesz a varosba, tehat feltetelezem barhol is laksz, az nem Budapest. Na most itt 200 ezer forint koruli fizetesbol, ha alberletben elsz, akkor nem raksz felre szinte semmit. Egy vendeglatos keres kb maximum 270-et tippre, ha 12 oras muszakjai vannak, ebbol 150-et vegyel le alberletre, maris csak 120 ezer marad, ebbol 60-at kajara, akkor mar csak 60 ezernel jarunk, minusz 10 ezer a berlet, ha tomegkozlekedik, 50 ezer amibol oldja meg a szorakozast, meg az egyeb random dolgokat amit meg kell venni.

Es a 270 lehet sok, nem tudom pontosan, lehet nem sok, az alberlet is lehet tobb vagy kevesebb, lehet lakotarssal lakik valaki, stb. De induljunk most ki abbol, hogy sokan laknak azert egyedul alberletben, amit normal korulmenyek kozott fent tudnak tartani azert, de honapokra elore annyit felretenni nem tudnak, hogy az eleg legyen.

2020. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 A kérdező kommentje:
49 Igen,hónapokra előre rengeteg pénz kellene ami nem igazán megoldható,peidg nem élünk nagy lábon.Nem akartam pénzügyi irányba elvinni a kérdést de igazad van.
2020. ápr. 7. 17:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!