Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit tehetnék ha nincs mit...

Mit tehetnék ha nincs mit enni? (2018)

Figyelt kérdés
Kényes dolog... tóbb ilyen jellegű kérdés is van. Nem tudom engem mennyire vesztek komolyan de inkább ilyen végső elkeseredésemben írok... az előző munkahelyemen létszámleépítés volt... most új melóhely de nem tartott ki a fizetés mivel nem teljes havi volt. Az a helyzet nincs kajám se pénzem... nem vagyok régóta Jászberénybe szóval noncs olyan barátom akitől kérhetnék kölcsön egy kis pénzt vagy kaját. Rokonom sincs olyan... 18 évesen elzavartak otthonról most 20 vagyok. Van valakinek... bárkinek valami tippje? 9.-én délután van fizetésem és 2 napja nem ettem

#éhség #nincs mit enni
2018. márc. 1. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
megint játssza az eszét? nehogy adjatok neki bármit is
2019. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim válasza:
Remélem, a kérdező most nagyon rossz helyzetben van, egy undorító aljas ember, az ilyen nem érdemel semmi jót az életében. Az ilyenek miatt undorodtam meg az emberektől...
2021. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem tanult belőle azóta sem, látni néha még hasonló kérdéseket felbukkanni a kategóriában. ha nem is Ő, de hasonló alakokat simán el bírok képzelni, és az a szomorú hogy egy-egy ilyen alak miatt nem kap segítséget az sem akinek igazán szüksége lenne rá és megbecsülné
2021. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!