Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit tehetnék ha nincs mit...

Mit tehetnék ha nincs mit enni? (2018)

Figyelt kérdés
Kényes dolog... tóbb ilyen jellegű kérdés is van. Nem tudom engem mennyire vesztek komolyan de inkább ilyen végső elkeseredésemben írok... az előző munkahelyemen létszámleépítés volt... most új melóhely de nem tartott ki a fizetés mivel nem teljes havi volt. Az a helyzet nincs kajám se pénzem... nem vagyok régóta Jászberénybe szóval noncs olyan barátom akitől kérhetnék kölcsön egy kis pénzt vagy kaját. Rokonom sincs olyan... 18 évesen elzavartak otthonról most 20 vagyok. Van valakinek... bárkinek valami tippje? 9.-én délután van fizetésem és 2 napja nem ettem

#éhség #nincs mit enni
2018. márc. 1. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
87%
Senkit sem akarok bántani ezzel de mostanában elég nagy divat lett a kéregetés tv-ben vagy újságokban esetleg facebookon.Sok segitő szándékú ember meg elkezd gyűjteni ételt,ruhát,pénzt de fogalmunk sincs, hogy ezek a 'szegény sorsúak' valóban azok e akiknek mondják magukat.Megfigyeltem már, hogy sok olyan is kér ,aki nem is szorul rá sőt még többje is van mint annak aki ad.És az aki valóban rászorul pedig nem mer segítséget kérni, megalázónak tartja.Nem irigylem de pl engem anyukám egyedül nevelt havi 80.000ft-ból éltünk, önkormányzatnál még segélyt sem kaptunk, a jegyző elküldte anyukámat pedig az ingyen tankönyv is nagy segítség lett volna vagy az ingyen menza.Rokonoktól mindig kaptam ruhákat.Sok olyan meg kapot támogatást aki nem is szorult rá valakinek a valakije.Tehát az aki tényleg bajban van az nem követelőzik nem kéreget inkább próbál rá más megoldást találni.Sporól ahol tud, nem él nagy lábon,keres + munkát,addig byújtozkodik amíg a takarója ér(nem tudom sajnálni azt akinek bedőlt a hitele mert nagyzolni akart és felelőtlen volt)Rengeteg a drogos,iszákos,játékgép függő stb.Sokan viszont nagyon pofátlanná váltak egyik nap olvastam ,hogy apuka egyedül neveli 3 lányát és kéne nekik új autó..még mit nem.Nekünk nem volt autónk mégis eljutottam suliba, anyukám meg munkahelyre nem 'büdös' a buszozás.Ennyi erővel bármrlyik fiatal követelhetne magát autót meg házat gyüjtsék össze az emberek minek dolgozni.Kihasználják az emberek jó indulatát , akinek segíteni akartok először ismerjétek meg személyesen és figyeljetek az apró részletekre is , mérlegeljetek, sok a követelöző csaló! Még egy pl: szülő nélkül maradt 3 srác, a legidősebb dolgozik örököltek 16 millát és házat.A nagy drogozik ,iszik, verte az elöző barátnőjét.újságban szegény szerencsétlen árvák semmijük sincs blabla és rengetegen gyűjtöttek nekik is, nem baj majd lesz mit elinni.Egyik ismerösöm 58.000ft a rokantsági nyugdíja próbált segítséget kérni az önkormányzattól szintén elutasitották, de ő nem kéregetett se újságban se tv-ben.Tehát ezzel nem ezt akarom mondani, hogy ne segítsetek csak nézzétek meg jól kinek!A környezetetekben is biztos van olyan aki örülne pl használt ruhának és őt ismeritek tudjátok, hogy jó helyre kerül.Én is volt, hogy kenyeret vettem hajléktalan nőnek , nagyon örült és még meg is ölelt, szívesen adtam.De nagyon vigyázzatok!!!!!!!A másik ami még eszembe jutott, hogy az is furcsa, gyanús ha egy embernek nem akar segíteni a közvetlen környezete és nem hiszem, hogy azért mert nincs köztük egy jó ember se, hanem tudnak róla valamit amit egy idegen nem!
2018. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 A kérdező kommentje:
XD
2018. máj. 13. 20:02
 63/73 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanád, miért tűntél el és tiltottál le? Csak ennyit szeretnék tudni, semmi mást.
2018. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
91%

Pffff... A kanizsai válaszoló vagyok.

De undorító vagy kérdező!

Ennyi idő után idejösz röhögni!

Nem sül le a pofádról a bőr?

Miért vágtad át azt a szegény válaszolót aki segített rajtad?

Hát ezt érdemelte?

Nálam kihúztad a pofonos ládát, pedig nagyon nyugodt ember vagyok.

Remélem az aljasságod egyszer még nagyon visszaüt rád!

2018. máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
94%
Ezért tartja a közmondás befogadod a tótot és kitaszít a házadból .
2018. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
95%

Elolvastam a történet folyományát. Ennyi erővel nekem is bevásároltam bárki, szívesen veszem.😀

Hasonló történt velem is, azóta egy hajléktalannak se adok se pénzt se semmit. Helyszín Pécs, öregnéni gyógyszertár előtt kéreget szívgyógyszerre. Hó vége van, de csóró egyetemistaként megesett rajta a szívünk, mondja 500 Ft híja van. Összedobjuk a pénzt, néni gyógyszertárba be, mondja nem elég, meg hogy kaja is kéne amivel bevegye. Ők itt a pékség +2 zsemle, áh az nem jó nem tud rágni, akkor joghurt. Aztán elkezdett követelőzni , akkor elhajtottuk

2018. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
95%

Előbb küldte...

Szóval a nénit elküldtük. Ekkor odajötg egy Caritasos hölgy, aki mondta h ismeri a nénit, nagy alkesz és így gyűjt pénzt, most is a kocsmába indult...

Na ezért nem adok senkinek, se gyereknek, se felnőttnek, se öregnek, mert sajnos a rossz tapasztalatok elvették a kedvemet.

Ez a mostani sztori is csak ebben erősített meg.

2018. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
100%

Kaját bárhol bármikor bárkinek szívesen adok. Pénzt soha senkinek, akit nem ismerek elég jól.

A hozzád hasonoló undorító férgeket, kérdező, akik előadják a mártírt, aztán még visszajönnek itt röhögni az embereken, addig ütném, amíg mozognak. De tudod, mit? Az élet sokszorosan visdsza fogja fizetni neked is, amit művelsz, és azoknak az embereknek a segítő szándékát is, akiket átvertél.

Remélem édesanyád nagyon büszke rád.

2018. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
91%
Így jártál ... csak kibirod a következő fizuig ha meg nem azt sem banja senki ...
2018. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés az, ugye?

Akkor meséld el, hogy miért tetted?

2019. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!