Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit tehetnék ha nincs mit...

Mit tehetnék ha nincs mit enni? (2018)

Figyelt kérdés
Kényes dolog... tóbb ilyen jellegű kérdés is van. Nem tudom engem mennyire vesztek komolyan de inkább ilyen végső elkeseredésemben írok... az előző munkahelyemen létszámleépítés volt... most új melóhely de nem tartott ki a fizetés mivel nem teljes havi volt. Az a helyzet nincs kajám se pénzem... nem vagyok régóta Jászberénybe szóval noncs olyan barátom akitől kérhetnék kölcsön egy kis pénzt vagy kaját. Rokonom sincs olyan... 18 évesen elzavartak otthonról most 20 vagyok. Van valakinek... bárkinek valami tippje? 9.-én délután van fizetésem és 2 napja nem ettem

#éhség #nincs mit enni
2018. márc. 1. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
95%

A kérdezőkhöz hasonlk miatt tart itt az ország, ahol. Itt volt, sokan szerintem tényleg aggódtunk érte, sokunkat megérintett a története, és vagyunk néhányan nyilván, akk tudjuk, milyen, amikor nincs, ezért próbltunk segíteni, ahogy tudtunk.


Persze nem azért, mert bármit is vártunk volna, még egy köszönömöt sem.


De az, amit itt felettem leírtatok, hogy valaki ténylegesen odamgy, időt, pénzt, energiát öl abba, hogy egy vadidegennek segítsen, és a kérdező még arra sem méltatja, hogy ez után legalább a szemébe mondja, hogy "nem tudom megadni bocsi", vagy bármi, egyszerűen csak úgy tesz, mintha mi sem történt volna, ez mélységesen felháborít.


Az ilyen emberek miatt megyünk el sokszor azok mellett, akiknek tényleg szüksége lenne a segítségre, nem csak felelőtlen barmok, akik elherdálják a fizetésüket a hónap első felében ki tudja, mire, az ilyen emberek miatt zárkózik be a magyar, mert ha egy ilyennek segít, azzal is többet ér el, ha azt a pénzt lehúzza a klotyón, mert onnét legalább nem köpi szembe.


Igen, kérdező, te konkrétan ezt csináltad: szembe köpted azokat, akik segíteni próbáltak, és belerúgtál még kettőt abba, aki ténylegesen segített.

2018. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen egyet értek Veled 51es.

Én innen Kanizsáról szívesen küldtem volna egy kisebb csomagot, pedig egyáltalán nem vagyok gazdag.

Sőt, sajnos nagyon jól tudom milyen amikor nincs, de most, hogy rendszeres bevételem van, szépen beosztom, sok mindenen spórolok.

Ennek ellenére szívesen segítettem volna.

Viszont az mélységesen ledöbbent, hogy volt itt jószívű válaszoló, aki ténylegesen odament, bevásárolt neki, stb.

Akinek az egész nem csak annyiba került, ami a blokkon szerepelt, hiszen egyéb költségei is felmerültek.

A kérdező meg így viselkedik vele... Hát ez már nekem fáj...

Nem értem a kérdezőt, hiszen ha nem tudja megadni, akkor is lehetett volna benne annyi gerinc, hogy azt mondja, ne haragudj, de most nem tudom megadni, vagy csak felét, felét meg következő hónapban.

Nem hiszem el, hogy egy ilyen jó ember, mint aki segített rajta, nem értette volna meg.

Undorító viselkedés ez a kérdező részétől!

Abban viszont biztos vagyok, hogy nem jön vissza ehhez a kérdéshez a kérdezö.

Max elolvassa a válaszokat, de ő nem fog kommentelni, mert nincs bőr a képén.

2018. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
95%

Azt kívánom neked Kérdező, hogy soha ne legyen többed, mint amit itt sikerült kicsalnod!

De ennyi legyen a legnagyobb örömöd is!

2018. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
93%
Még szerencse,hogy nem utaltam neki pénzt pedig erőteljesen elgondolkodtam rajta :(
2018. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
100%

és még azt írtam neki,hogy bízzon az emberek jóindulatában?

Jó vicc, ha saját maga is ilyen ember...

2018. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
93%
Azt hiszem ez a kérdés most jó lecke mindannyiunknak...
2018. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
92%

Igazad van #56 és ez mélységesen elszomorít!

Lehet,hogy már többször is átvert minket? Ezèrt kellett a (2018) a kérdés végén?

2018. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
90%

Ezen már én is gondolkodtam...

Lehet, hogy többször más név alatt több embert kihasznált...

Undorító...

Dolgozatam gyárban és amikor megszorultam az első két hónapban, akkor kértem ki előleget és adtak is. Nem hiszem el, hogy a kérdezőnek ne adtak volna...

Egyre jobban az a meggyőződésem, hogy a kérdező nem tudta jól beosztani a pénzt és ezért került ilyen helyzetbe.

Gondolom húsvét előtt megszaporodnak majd az ilyen jellegű kérdések, hiszen látják, hogy ebben a topicban van jó pár segítőkész ember.

2018. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
53%

"Azt hiszem ez a kérdés most jó lecke mindannyiunknak..."


Én ennek ellenére továbbra is segítek az ilyen esetekben, mert inkább néhányszor fölöslegesen tegyem, mint egyszer egy tényleg rászoruló maradjon segítség nélkül.


Ettöl függetlenül tényleg igen szemét húzás volt a kérdezötöl.

2018. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
95%

#59


Én a 16-os válaszoló vagyok.

Majd amikor sorozatosan találkozol ilyenekkel, akkor te sem így fogsz gondolkozni.

Számomra az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor erőnjön felül etettünk, ruháztunk, rezsijüket fizettük egy 4 tagú családnak kutyástól, öt hónapig, majd kiraboltak minket és a rendőrségen kiderült, hogy IRIGYSÉGBŐL (!) még gyűlöltek is minket.

"Mit sír, magának annyi van, hogy adni is tudott belőle!"

Nem tudom mit irigyeltek rajtunk, egy vályogházban laktunk, én mozgáskorlátozottként rokkantsági járadékon voltam, a férjem nyugdíja meg 54ezerFt. volt.

De amink volt, az a pici gyerekekre való tekintettel megosztottuk velük, mert "Jaj-jaj, nincs munka!"

A férjem összes asztalos szerszámát kb.600ezerFt értékben és az én elektromos kerékpáromat elvitték.

Megtalálták náluk, de bizonyíték hiányában ejtették a vádat, mert nekünk nem voltak felírva a gépek számai és blokkal sem tudtuk bizonyítani, hogy a miénk.

Az elektromos kerékpárral viszont megbukott, de arra azt mondta, hogy mi tartoztunk neki és a tartozás fejében kapta.

Szóval, ha nekem még egyszer valaki jótékonykodásról beszél, elhajtom az anyjába.

Mindenki alakítsa az életét a saját képességei szerint, nem baj ha hullik a férgese!


Aki meg nem tanul ezekből, az meg is érdemli, hogy kihasználják, kirabolják az ilyen aljadék bűnözők!

2018. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!