Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nincs penzem a diétára? Mit...

Nincs penzem a diétára? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az a problemam, hogy 3 ev gyuras alatt fel szedtem egy eleg nagy izomtomeget, de mivel nem volt penzem tiszta tomegelos etrendre, ezert az izomtomeg melle egy jo kis adag zsir is feljott. ahogy a tomegelesnel, probalkoztam itt is amolyan olcso dietas trukkokkel, csak sajnos nem nagyon valnak be, mert ezt azert ha az ember nem csinalja jol, akkor nincs eredmeny. 12. Es vagyok, szoval meg nem vagyok onellato. A kerdesem az hogy letezike megoldas a helyzetemre? Vagy ulhetek itt szeles vallal, es szeles hassal amig nem keritek keretet egy normalis dietara?
2018. jan. 16. 22:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Tervezek tovabb tanulni. Szoval ha osszejonnek a dolgok akkor meg par evig nem lesz sajat keresetem
2018. jan. 16. 22:58
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nem túl indiszkrét a kérdés, mennyit tudsz rászánni naponta / egy hónapban élelmiszerre? Lehet tudok segíteni, én is kevésből hozom ki a szálkásítást.
2018. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Feherjepor vmi olcsó, zabliszt, zabpehely, csirkemell, túró, mogyoró, egyéb olcsó húsok és rizsek. Ezekből simán kilehet hozni elég jol, van valasztekod csak össze kell rakni a dolgokat. Ha pedig finomat akarsz állandóan, azmar más tészta...
2018. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A csirkemell ugyan drága, de a fehérjebevitel olcsóbban is megoldható. Persze a fehérjére rendesebben kell költeni, a kalória már olcsó, miután megvannak a szükséges tápanyagok. Jó kis összetett szénhidrátok, ezek sokszor röhejesen olcsók.

Mivel most zsíros vagy, úgyis szálkásítás kell, az még kalóriában is kevesebb...

S lehet, hogy van, aki érzékeny bizonyos ételekre, de alapvetően a túl sok többletkalóriától zsírosodik el az ember, nem attól, hogy nem jut elég ételre. De javítson ki valaki, ha tévedek...

2018. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Velem az a problema, hogy nagyon hizekony vagyok. Nekem zsirt felszedni olyan konnyu mint masnak leulni egy székre pl. Mar probalgattam olcso dietas etrendeket 1 honapig, de csak vall szelessegbol mentem ossze. Zsir nagyon minimalis ment le, de az is lehet h le se ment
2018. jan. 16. 23:15
 6/18 anonim ***** válasza:
Ketogén-diéta?
2018. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon rosszul csinálsz.
2018. jan. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na álljon meg a menet... ha bezsírosodtál, az nem azért van, mert nem ettél "tisztán"... hanem mert többet ettél mint a kcal igényed... tehát rohadtul nem figyeltél oda és többet ettél mint kellene...

Na ne meséld már, hogy meghízni volt pénzed, de szálkásítani, kevesebb kajára meg nincs pénz... egy brutál hülye logika ez így...

2018. jan. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom h te melyik bolyogorol szarmazol, de ahol en lakom ott dragabb a szalkasitas, mivel az a feherjemennyiseg amit be kellene vinni az sokba kerul, mint minden ami minosegi. Minel minosegibb egy kaja annal dragabb. 183 cm vagyok, 95 kg. Az a 196 g feherje naponta nem kicsi dolog. S mivel a szuleim tartanak el, ezert nem kivansag musor
2018. jan. 17. 15:45
 10/18 A kérdező kommentje:
Mivel nem volt penzem 100% minosegi kajara, ezert plussz kaloriaval ki kellett toltenem az etrendem itthon (ami hulyesegbol allt), annak erdekeben h felszedjem ezt az izomtomeget, mert elegge megrekedtem
2018. jan. 17. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!