Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit tehetnék ha nincs mit...

Mit tehetnék ha nincs mit enni? (2018)

Figyelt kérdés
Kényes dolog... tóbb ilyen jellegű kérdés is van. Nem tudom engem mennyire vesztek komolyan de inkább ilyen végső elkeseredésemben írok... az előző munkahelyemen létszámleépítés volt... most új melóhely de nem tartott ki a fizetés mivel nem teljes havi volt. Az a helyzet nincs kajám se pénzem... nem vagyok régóta Jászberénybe szóval noncs olyan barátom akitől kérhetnék kölcsön egy kis pénzt vagy kaját. Rokonom sincs olyan... 18 évesen elzavartak otthonról most 20 vagyok. Van valakinek... bárkinek valami tippje? 9.-én délután van fizetésem és 2 napja nem ettem

#éhség #nincs mit enni
2018. márc. 1. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
40%

... de hogy jön ide a 2018?

Vagy burkolt választási kampányba kezdtél?

Az mégis kinek a hibája, hogy elbocsájtottak és nem spóroltál legalább kenyérre?

2018. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
48%
Bemész a tescoba teszel a kosaradba zsömléket mondjuk 10 et bemész a próbafülkébe azt megeszel belőle 5 öt. Aztán vagy vissza teszed a maradékot vagy "elhagyod", a kosarad azt mehetsz haza.
2018. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 A kérdező kommentje:

A szüleimnek erős alkoholproblémájuk van/volt. Én buta voltam abbahagytam a sulit... dolgozni kezdtem. Az volt a kikötés hogy vegyek magamnak el egy tízest dohányra(akkoriban dohányoztam) a többit adjam oda. Nem arról van szó hogy nem akartam segíteni, csak azért ez túlzás.. összebalhéztunk ezen és kidobtak. A nagyszűlők nem élnek már más rokonnal nem nagyon tartottuk a kapcsolatot.



Meg valaki mondta hogy sokan kihasználták ezért nem utal pénzt. Pénzt nem is fogadnék el... tippeket kértem illetve ha valaki esetleg környékbeli lenne pár szelet kenyeret...

2018. márc. 1. 19:54
 24/73 A kérdező kommentje:
Én nem sajnálatot kértem vagy pénzt. Elsősorban tippeket. Persze azt is megértem aki negatívat kommentel, de kicsit bántó hogy úgy titulálnak bagós ivósnak hogy nem is ismer. De ha ezt gondolja, hát legyen :) Én mindenkinek köszönöm hogy válaszolt(még neked is aki csúnyát írtál) sok hasznos tippet kaptam.
2018. márc. 1. 20:03
 25/73 anonim ***** válasza:
38%
Pedig aki utal 1-2 ezrest az segít valóban . Üzletek nem engednek be kukázni idegent mert előírás és egyéb cselre ad lehetőséget . Meki stb cég szinte nem dob ki semmit mindent eladnak . A maszek boltos zöldséges se 1-2 órára se teljes napra se fizet beugrónak de a melósát és mindenkit átver ... Az önkorm kötelesek a 18 alattiak ellátását biztosítani , de ennek a jogosultsága több hét mire valaki elintézi . Ingyenkonyha sincs folyton csak ünnepekkor . Iskolai menzába se térhet be senki ha nincs kapcsolata vagy hivatali utasítást nem kapnak fentről stb ...
2018. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
55%
Családsegítő esetleg? Önkormányzat?
2018. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:
Kedves 20:23 de nem lenne pofám elfogadni valamint a szavamon kívül semmivel nem tudom garantálni hogy fizetéskor megadom. A szó meg nem sokat ér....
2018. márc. 1. 20:38
 28/73 anonim ***** válasza:
68%
Negatív kommentekkel ne foglalkozz..zöldséges adni fog kaját,hidd el,még lehet semmit se kell csinálnod érte,de ha még segítesz is neki pakolni,az se lesz gond,nálam van ilyen zöldséges pl.
2018. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
90%
légyszi írd majd meg milyen szerencsével jártál ha meglépsz valamit a tanácsokból. kitartás
2018. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
94%
Van helyben pizzéria? Én pár éve dolgoztam pizzériában, és bejárt egy szegényebb, fogyatékos fiú. Amolyan utcagyerek volt, mindenki ismerte a környéken, a főnök is, ezért nem bánta, ha bejött, üldögélt a pultnál, és iszogatta az ingyen szódát. Ha elmentek a vendégek, sokszor segített leszedni az asztalokat. Ha a vendégek hagytak érintetlen pizzaszeletet, azt mindig becsomagoltam neki, és elvitte. Egy pizzériában mindig van még fogyasztható "maradék", én is simán meg mertem volna enni. Tudom, hogy kínosan éreznéd magad, de próbálkozz be. Mondd el a főnöknek (ne az alkalmazottaknak), hogy segítenél amiben tudsz, cserébe kérnél néhány szelet pizzát, amit ott hagynak. Biztosan segítenének.
2018. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!