Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A brassói aprópecsenyébe kell...

A brassói aprópecsenyébe kell vöröshagyma vagy nem?

Figyelt kérdés
Sok helyről azt hallom legújabban hogy a brassói az nem pörkölt és nem kell bele vöröshagyma, valóban az igazi Brassóiba nincs vöröshagyma csak jó sok fokhagyma?
2019. szept. 7. 23:18
 1/10 qkker1 ***** válasza:
80%
Nem kell bele.
2019. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 qkker1 ***** válasza:
82%

Füstölt szalonna,

fokhagyma,

majoránna, őrölt bors,

só,

hús.

Semmi más nem kell a Brassóiba!

2019. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell, de tőlem rakhatsz bele, ha szereted a vöröshagymát, bár akkor már nem brassói lessz belőle.
2019. szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Millióféleképpen készítik. Nálunk pl csak serteshus, krumpli, so, fokhagyma es bors.

Egy etelnek rengetegféle variációja van, bármit bele lehet tenni, amivel neked ízlik és bármit ki lehet hagyni, ami neked nem ízlik.

2019. szept. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Mivel a nevében is benne van, hogy "pecsenye" ami azt jelenti, hogy sült hús és nem pörkölt, evidens, hogy nem kell bele vöröshagyma.

Kivéve persze, ha te a sült húst vöröshagymával készíted!:)

2019. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

6!


Ja, mert pl a hagymas rostélyos a te logikadat kivetve az porkolt, ugye?

2019. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell bele!

Az kell bele amit a 2-es írt, kivéve talán a majorannát, mert az főleg belsőségekhez való. Ennek ellenére jobban elfogadható a brassóiban, mint a vöröshagyma.

2019. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

#6

Szerintem te vagy nem tudsz főzni, vagy kötözködsz!

A hagymás rostélyosnál a hús elkészülte után halmoznak rá külön kisütött pirított hagymakarikákat.

A példád szar volt, leülhetsz!

2019. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Vigyázz, ebben az országban mindenki akkora gasztroszakértő, mint ide Moszkva, és bármikor készek puszta kézzel kitépni a belső szerveidet, ha máshogy merészelsz főzni, mint ők. A recept nem törvény, úgy készítsd a brassóit, ahogy neked ízlik. Én mindig teszek bele hagymát, így tanultam, sosem érkezett rá panasz.
2019. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 qkker1 ***** válasza:
100%

"Én mindig teszek bele hagymát, így tanultam, sosem érkezett rá panasz."


Az már nem Brassói, a receptek nem véletlenül vannak! /attól még lehet finom, de nem Brassói/

2019. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!