Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 2 kérdés: Megmaradt grillcsirk...

2 kérdés: Megmaradt grillcsirkéből mit készítsek? Füstölt-főtt császárszalonnát ha megfőzöm, olyan lesz, mint a rendes abált szalonna?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a második kérdésedre válaszolnék, az elsőre találsz millió választ az elmúlt napokban is.

Nos:

Nem.

Az abált szalonna nem füstölt.

Ennek ellenére egy füstölt szalonnát is el lehet készíteni "abált módra" úgy, hogy megfőződ, piros paprika,fokhagyma.

Csakhogy ehhez nyers szalonna kell, nem főtt.

Ha egy bolti főttet tovább főzöl, semmi íze nem marad.

2019. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szalonnához:

Miért nem veszel a hentesnél nyers toka vagy hasaalja szalonnát? Azt megfőzöd sóval, vöröshagymával, babérlevéllel, szemes borssal, utána rá fokhagyma és pirospaprika és lesz normális abált szalonnád!

A füstölt-főtt császár nem erre való, de azt is bekenheted paprikás-fokhagymás cuccal, de nem olyan lesz mint az abált.

2019. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így akartam megenni a császárszalonnát, de valahogy nem ízlett, ezért gondoltam, hogy továbbfőzöm.
2019. szept. 8. 10:17
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerre 1 kérdést tegyél fel, a szabályzatban is benne van.
2019. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Amúgymeg sosem értettem ezeket a "Megmaradt grillcsirkéből mit készítsek?" jellegű kérdéseket.

Miért kéne belőle bármit is készíteni? Az egy kész étel. Tegnap is grillcsirke volt, ma is az. Edd meg.

2019. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hadd döntsem már el, hogy a másnapos grillcsirkét így akarom e megenni, vagy esetleg csinálok belőle egy cézár salátát! És miért baj, hogy mindkét főzös kérdést 1be raktam?
2019. szept. 8. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Akkor csinálj belőle cézár salátát b#zdmeg, de miért kell ehhez kérdést kiírni?

Azért, mert ellenkezik a szabályzattal, ami egyértelműen leírja, hogy 1 kérdésbe 1 kérdést írj ki.

2019. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!