Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a barátomnak...

Mit főzzek a barátomnak ebédre, ha nincs sok pénzem és igazán nem tudok főzni?

Figyelt kérdés

1. nem tudok főzni, nincs benne sok tapasztalatom

2. a konyhám igen igen szerény, tehát gépek és tepsik nincsennek

3. alacsony költségvetéssel kell dolgozzak, tehát ilyet hogy húsok, halak stb. nem tudok


Valami tipp?


Amit már csináltam ..


Bolognai-milánói spaghetti, spenótos sajtos gnocchi, pizza, szilvásgombóc, túrógombóc


2019. szept. 9. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Tojásrántottát.
2019. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Lecsót virslivel. Az rendszerint szereti mindenki.
2019. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Pirítasz csirkemellett, felöntöd tejszínnel, só, bors, pici mustár. Amikor rotyog belteszel reszelt sajtot, amikor az felolvadt leveszed a tûzrôl és belekevered a kifôzôtt tésztát. Én masni tésztával szoktam. Kinyitsz hozzá egy behûtött fehérbort és mennyei:)
2019. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hogy húst nem tudsz venni...:(
2019. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Akkor esetleg gombapörkölt rizzsel vagy zöldborsófôzelék tükörtojással?
2019. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Dobj össze egy jó kis paprikáskrumplit! Nem nehéz megcsinálni, laktató is, kevés pénzből is ki lehet hozni.


Relatíve kevés füstölkolbász is kiválóan megízesíti. Ha meg pár apró kocka szalonnát is pirítasz alá, akkor nagyon finom lesz.

2019. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Ja, és a paprikáskrumplit még én sem tudtam elcseszni, pedig rettenet ügyetlen vagyok a konyhában...
2019. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

En a tojasos nokedlit imadom :D Elokeszitem a porkolt alapot es hus helyett fott tojast darabolok bele, tejfolos rantast szoktam ra tenni, csinalok hazi nokedlit, az a legolcsobb, osszekeverem es isteni :D

Ami meg nekem nagy kedvenc es olcso, az a rakott krumpli. Egy darabka kolbasz persze kell bele, de olcson kijon egy nagy adag :D

2019. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Borsófőzelék főtt tojással.
2019. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

Sült krumpli tükör tojással, tetejére szálára vágott ropogósra sütött hagymával. (Sütés előtt forgasd lisztbe, attól lesz ropogós!) Só-bors-törtpaprika rá, pár szem paradicsom-saláta... tökéletes.


Ha még a tojás mellé 1-1 db. virslit is sütsz. Előtte keresztbe darabold be az egyik oldalát, majd szétnyílik mint a kakastaréj.

2019. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!