Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért mondogatják sokan hogy...

Miért mondogatják sokan hogy rendelgetve olcsóbban ki lehet jönni mintha főznél magadra?

Figyelt kérdés

[link]

Ez pl. egy kifőzde.


Veszel egy levest meg második fogást és 2 ezer és akkor csak ebédeltél. Hol van még a többi evés.


Ha ennyi pénzből főzöl magadra azért abból kijössz, mármint napi 2 ezerből.


Nem tudnak számolni vagy csak nyugtatják magukat ezzel hoyg ááá főzni se lenne olcsóbb magamra?


2019. szept. 15. 11:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%
Nekee tényleg sokkal olcsobb, mivel a munkad nem ér semmit így az tenyleg nem szamolando
2019. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Vezettetek már háztartást amúgy, Mert szerintem ide informatikus pasik írogatnak akik azt se tudják hogyan készül el egy étel kb.
2019. szept. 15. 13:02
 13/33 anonim ***** válasza:
94%
Hé, informatikus pasi vagyok és az előbb írtam, hogy veled értek egyet. :(
2019. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Pl. tegnap csináltam túrós tésztát. Egy kelesztő tál tele lett vele, 800 forint votl az összes költsége.


Ez legalább négy evésre elég. Kíváncsi vagyok melyik kifőzdében van 200 forintért akár ilyen étel.

2019. szept. 15. 13:06
 15/33 anonim ***** válasza:
82%
Rü*ellek mint a sza*t Balázska, de ebben igazad van. Otthon olcsóbban jön ki az ember. Akik szerint nem, azok nem tudnak okosan vásárolni és főzésről fi*juk sincs.
2019. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
52%

"800 forint votl az összes költsége."

ÖSSZES?

Összeadnád azt az időt, ami a vásárláshoz, készítéshez, maradékok eltakarításához kellett, és elárulnád az órabéred?

Ezen kívül még vedd bele az anyagköltséget: víz, mosogató, stb.

2019. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
85%

Nekem tobbet er az ido amit eltudok tolteni massal mint a fozessel.

Gyulolem a kaja szagot a lakasban vagy magamon. Nem beszelve a mosogatasrol.

Szoval en rendelek max hetvegen fozok.

Van kafeteriam 320 ezer abbol sokaig kitartok

2019. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük hozzá, hogy aki kis étvágyú és/vagy fizikailag inaktív (nem sportol heti több alkalommal), az elvan a napi 1x meleg étkezéssel és a reggeli müzlivel, így tényleg felesleges főznie. Aki többet eszik, annak jobban megéri otthon főzni.
2019. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az oraberem ha kiszamolom kb nettó 4000 ft igy nem fogok fozocskezni
2019. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%
Annyiból már én sem főzőcskéznék, de mivel (az emberek többségéhez hasonlóan) jelenleg ennek kb. a negyedét keresem, ezért a főzés jobban megéri számomra.
2019. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!