Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért mondogatják sokan hogy...

Miért mondogatják sokan hogy rendelgetve olcsóbban ki lehet jönni mintha főznél magadra?

Figyelt kérdés

[link]

Ez pl. egy kifőzde.


Veszel egy levest meg második fogást és 2 ezer és akkor csak ebédeltél. Hol van még a többi evés.


Ha ennyi pénzből főzöl magadra azért abból kijössz, mármint napi 2 ezerből.


Nem tudnak számolni vagy csak nyugtatják magukat ezzel hoyg ááá főzni se lenne olcsóbb magamra?


2019. szept. 15. 11:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
69%
Nem mond ilyet senki.
2019. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

"Összeadnád azt az időt, ami a vásárláshoz, készítéshez, maradékok eltakarításához kellett, és elárulnád az órabéred?


Ezen kívül még vedd bele az anyagköltséget: víz, mosogató, stb."


Az órabérem hogy jön ide? Engem senki nem fizet amikor főzök, vagy ha nem főznék helyette.


Munkaidőn kívül főzöm.


Víz? Ez komoly? Ilyeneken akadtok fenn?


Én konkrétan kiszámoltam hogy ha ilyen ételeket rendelnék amiket főzök, minimum kétszer ennyibe kerülne az étel.

2019. szept. 15. 14:59
 23/33 anonim ***** válasza:
44%

Látod, ezért nem jutsz te egyről a kettőre: még arra sem vagy képes, hogy a saját munkád értékét meghatározd.

Pedig van neki, még ha nem is tudsz róla.

2019. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Értem, tehát valamiféle órabért kapnék arra az időre amíg főzök, ha nem főznék akkor? Mi van?
2019. szept. 15. 15:27
 25/33 anonim ***** válasza:
94%
Ezt én sem értem, de annyi baj legyen. Inkább rászánok 2 órát, és megfőzök 2-4 napra, ha ráunok, akkor meg lefagyasztom a maradékot legközelebbre. Egy ilyen főzés ki szokott jönni 1.500-3.500 Ft-ból, és a napom se megy rá. Ha meg macerásabb ennivalót kívánok, akkor havi 1-2 rendelés belefér.
2019. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
77%
Én már nagyon kíváncsi vagyok rá, ki a bánat az a Balázs!
2019. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
98%
Én reggelire egy marék zabpelyhet eszek kb. fel deci tejjel, ebédre főtt kaja (kb. a fele egy normál adagnak), mkikor végzek s munkával itthon eszek szendvicset, vacsira szintúgy. Tök jól elvagyok. Egy nap 1x elég a főtt kaja
2019. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
76%
Ha kb. 60 kilós vagy és nem sportolsz, akkor elég.
2019. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi hárman vagyunk, ha rendelünk 3 adag 1500 Ft-os kaját akkor napi 4500 Ft-ot költünk kajára (csak ebédre), ha főzök, egy adag kaja árából hárman eszünk. Azért nem mindegy. A ráfordított idő meg... a legbonyolultabb étel előkészítése sem tart fél óránál tovább, onnan kezdve meg a tűzhely vagy a sütő teszi a dolgát.
2019. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
86%

Én is rendelek,pedig tudok főzni

1200-1500(A-B menü) a helyi kifőzdében a kaja(ez nekem elég ebédre meg vacsira)reggelire meg csak kávézom,

Nekem napi max 1500 jobban megéri mint este 6-7kor vagy reggel 3 kor főzni

2019. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!