Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért mondogatják sokan hogy...

Miért mondogatják sokan hogy rendelgetve olcsóbban ki lehet jönni mintha főznél magadra?

Figyelt kérdés

[link]

Ez pl. egy kifőzde.


Veszel egy levest meg második fogást és 2 ezer és akkor csak ebédeltél. Hol van még a többi evés.


Ha ennyi pénzből főzöl magadra azért abból kijössz, mármint napi 2 ezerből.


Nem tudnak számolni vagy csak nyugtatják magukat ezzel hoyg ááá főzni se lenne olcsóbb magamra?


2019. szept. 15. 11:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
61%

"a tűzhely vagy a sütő teszi a dolgát."

Ingyen, nem?

Se villany-, se gázszámla?

Sütőt se kellett még soha cserélni?

2019. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező képzeld el én egy "informatikus pasi" vagyok. Valószínűleg jobb főzők nálad is az én ízlésem alapján és tudnék jobbat is annál amit rendelek. Viszont képzeld el, hogyha a kretén megrendelő elkezd okoskodni hiába vagy home officeban akkor sem tudsz főzni magadnak mert nagyon nincs időd rá. Vagy például ha több projektet is határidőre vagy inkább az előtre elkészítesz az abból bejövő bónuszokkal tényleg olcsóbb rendelni.
2019. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

"Se villany-, se gázszámla?


Sütőt se kellett még soha cserélni?"


Nagy kaland, gáztűzhelyünk van, átalányt fizetünk, ami negyedévente 5000 Ft, az kb. 60 Ft/nap. 16 éve vettük amikor beköltöztünk és még mindíg működik.

2019. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!