Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan étel, aminek te...

Van olyan étel, aminek te találtad ki a receptjét? Esetleg pont azért sikerült nagyon jól, mert valamit másképp csináltál a szokásosnál?

Figyelt kérdés
Ha igen, én kíváncsi lennék rá.
2010. júl. 16. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Húú nekem szinte mindig ez van!:) Viszont érdekes sok példa ilyenkor nem jut eszembe,csak az,hogy mindig el kell neveznem valahogy ugye az ételt és általában jó hosszú neve van,mert felsorolom szinte az összes hozzávalót... Pl. amit ma csináltam: Kukoricás-virslis-csillagtökös-cukkinis-zöldbabos-tojásos lecsó magyarosan.:)
2010. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó egyébként mikor párom kérdezte mi lesz az ebéd nem ezt mondtam,hanem azt,hogy "extrás lecsó"-t csinálok!:) De persze van mikor nem ilyen egyszerű elneveznem az ételtalálmányaim...és akkor sorolok.:D
2010. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmit nem csinálok pont úgy, ahogy a receptben le van írva. És nagyon sokszor van olyan,hogy csak kitalálom az otthon lévő hozzávalókból, hogy mit csináljak velük. Nem adok ezeknek nevet, mert legközelebb biztosan megint máshogy fogok csinálni valamit benne. (na jó, azért néha van nálunk hagyományos, ismert kaja is :)) )
2010. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se azért adok neki nevet,hogy legközelebb is ugyanugy fogom megcsinálni vagy ilyesmi,csak hogy a páromnak el tudjam mondani mit főztem. Persze volt már olyan,hogy azt mondtam nincs neve mert én találtam ki,de azért általában spontán eszembe jut rá valami.
2010. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindig ez van. Különösen hó végén, megnézem, mi van itthon, és ami összepasszol, azt összefőzöm. Persze volt, hogy borzalmas lett, de általában egész jók :)

De ez mind egyszeri és megismételhetetlen :)

2010. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam újítani az ételeken,de nem tudnám leírni hogy mit.Mindig mást,mikor milyen kedvem van.

Viszont a rakottkrumplit mindig dúsítva csinálom.Gomba,vegyes zöldség vagy bab mindig van benne.És a tejfölt fel szoktam hígitani tejjel,hogy jó szaftos legyen.Ezt csak így szeretem,"hivatalosan" nem.

2010. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi tejjel hígítod? Mondjuk egy nagy pohár tejfölhöz...? Mert én is extrás rakott krumplit csinálok mindig, volt már hogy besamellel volt már hogy tojásos tejföllel de én is az szeretem ha szószosabb picit. Meg nálam az újhagyma, bab, kukorica, füstölt virsli, füstölt kolbi, fokhagyma és bacon ami megy bele...:) Első voltam.
2010. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tej-tejföl

Ne haragudj,de nem tudok válaszolni a kérdésedre,nálam épp azért mert nincsenek receptek,mennyiségek sincsenek:)Egyébként úgy ránézésre szoktam önteni,hogy persze hígabb legyen a tejfölnél,de túl híg se legyen,mert akkor lefolyik az egyész az aljára.Gondolom:)Tehát úgy hogy valami sűrűsége még legyen:)Bocs,jobban nem tudom leírni:)

2010. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi !

A rakott krumplit én eddig hagyományosan csináltam, de nagyon jó ötletet adtatok, mert miért is ne lehetne beletenni még mást is... Ki fogom próbálni, és a tejföl tejjel higítását is!

2010. júl. 17. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!