Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kint felejtettem éjjelre a...

Kint felejtettem éjjelre a fözeléket?

Figyelt kérdés
Ujjnyi hideg vízbe tettem a mosogatóba hogy az edény hüljön, nyilván elől maradt laza 10 órára. 22 fok van a lakásban. Cukkini+joghurt+liszt. Kuka vagy még ehető? Amúgy ízre szagra semmi baja
2019. okt. 27. 05:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Az ujjammal ahogy belenyultam kb 15 fokos lehetett
2019. okt. 27. 05:39
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Elöször is az "ujjnyi hideg viz" nem ér semmit, ha le akarsz valamit gyorsan hüteni, akkor annyi hideg vízbe kell tenni, ami az edénynek legalább félig ér.

Másodszor az "ujjammal belenyultam" nagyon nem higiénikus és egyáltalán nem pontos mérési módszer.

Harmadszor ha megkóstoltad és nincs baja, akkor nem romlott.

2019. okt. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kuka.
2019. okt. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
A joghurt miatt dobnám ki, egyébként még próbálkoznék vele, de ha baj van, többe kerül a gyógyszer, és nem éri meg annyit szenvedni akár elől jön ki, akár hátul... :)
2019. okt. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, kint felejtetted.
2019. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Azt bizony kint felejtetted, de azért még ehető.
2019. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Első, a fözelék is ujjnyi (egy adagot foztem) és ezért elég volt a viz de amugy igazad van bár a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen. Többieknek kösz
2019. okt. 27. 10:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy kiontottem. Eleve bontott volt már a joghurt is....és csak egy adag. Nem éri meg.
2019. okt. 27. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!