Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismerősöm a brokkolis pizzát...

Ismerősöm a brokkolis pizzát kakaóval szereti. Ez nem üti egymást? Megennéd így?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki nem is lehet tökéletes.
2019. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valahol raknak kávét is a tésztába. Szóval, ha a kakaó nem cukros, hanem rendesen keserű, akkor pár hozzáillő feltéttel még elég fogyasztható is lehet a pizzán. Mondjuk, a brokkolit pont nem tudom elképzelni, hogy ízben passzolna hozzá, de hát én is eszek olyan kombinációkat, amiktől mások kiakadnak. Szóval, ízlés kérdése ez. Én, mondjuk nem enném meg kakaóval a brokkolis pizzát.
2019. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem enném meg. A brokkolit szeretem, a brokkolis pizza is jöhet, de biztosan nem kakaóval öblíteném le.
2019. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

A kakaó eredetileg NEM édesség, hanem kifejezetten kesernyés ízü élelmiszer.

A hagyományos chili con carne receptjében is szerepel, mint összetevö, szóval annyira nem furcsa annak, aki szerint a kakaó nem annyit jelent, hogy édes (tej)csoki vagy tejes ital.

2019. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

“szóval annyira nem furcsa annak, aki szerint a kakaó nem annyit jelent, hogy édes (tej)csoki vagy tejes ital.”


Tehát szerinted a kérdező ismerőse a brokkolis pizzát kakaóporral hinti meg?

2019. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva még az sem derül ki egyértelmüen a kérdésböl, hogy a kakaót a pizzára szórja, vagy kakaót iszik hozzá.
2019. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, ízlésekről nem érdemes vitatkozni.


Emlékszem, gyerekkoromban láttam egy filmet, ahol a főhős baracklekvárral ette a rántottát. Lenyűgözött. Kipróbáltam. Ízlett. Anyám teljesen kiborult tőle, de aztán belenyugodott.

2019. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a Debreceni csípős sült kolbászhoz ittam kakaót, nagyon fini. :D
2019. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó meleg kakaót bármilyen ételhez el tudok fogyasztani egy téli este. Csülkös pacal friss házi kenyérrel, aztán egy jó kakaó. Nyami
2019. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Hát kövezzetek meg, de én is szeretek kakaót inni a pizza mellé. :D
2019. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!