Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karfiolos tészta lehet finom...

Karfiolos tészta lehet finom (brokkolis helyett)?

Figyelt kérdés
Brokkolis-tejszínes tésztát akartam készíteni, de éppen nem volt brokkoli a zöldségesnél, így karfiolt vettem. Jó lesz az is, nem? Végülis igazából kb. ugyanolyanok.
2017. okt. 25. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Elvileg nem lehet túl rossz, de a karfiol más ízü, és szerintem kevésbé aromás, mint a brokkoli, ezért én erösebben és másként füszerezném, de ezt menet közben tudod variálni.

Ehetetlen biztos nem lesz, de lehet, hogy elsö nekifutásra még nem lesz optimum

2017. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1. válaszadónak: hát például azt, amit a 2. válaszadó írt, akinek köszönöm a válaszát.

Vagy egyszerűen beírod, hogy nem/igen.

Unatkozni máshol is tudsz, nem?

2017. okt. 25. 19:50
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom elképzelni hogy karfiolos-tejszínes tészta finom lenne, teljesen más az íze.

Én inkább valami mást csinálnék belőle. (pl: rakott / rántott karfiol, karfiol rizs, vagy csak simán párolva)

2017. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nagyon finom pl sok sok parmezánnal, bazsalikommal, szerecsendióval.
2017. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy csomó recept, olvasss át néhányat és ami tetszik azokat kombinálhatod is:


[link]

2017. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy finom :)
2017. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam készíteni karfiolos tejszínes pennét, jó sok sajttal. Nagyon szeretjük, megvan mi lesz holnap az ebéd :)))
2017. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A karfiolpörkölt tejfölösen vagy tejszínesen kifejezetten finom valamilyen körettésztával. Összekeverve, kivajazott jénaiba is lehet tenni, majd reszeltsattal bőven megszórva sütőben átsütni, a sajt olvadásáig.
2017. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat! Végülis elkészítettem, és tényleg nagyon finom lett, csak a színhatás lett más zöld hiányában :)
2017. okt. 26. 09:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Megírod, hogy hogyan készítetted?
2017. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!