Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fogtok főzni és sütni...

Mit fogtok főzni és sütni karácsonykor?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Karácsonykor már élvezni akarom, amit előtte elkészítettem.
2019. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Még nem vagyok benne biztos, hogy bele merek vágni, de megpróbálom a Wellington bélszínt.

Én előre be szoktam osztani, hogy karácsony előtt, alatt és szilveszterkor mi lesz a menü.

Csinálok egy tervet, mikor van időm kényelmesen a fotelban egy füzettel.

Általában szokott lenni benne töltött káposzta, vagy töltött paprika, fasirt, sült csirke vagy pulyka, valamilyen majonézes saláta.

Van egy kedvenc karácsonyi sütireceptem, egy kókuszos csillag nevezetű, de mézest is szoktam sütni karácsony előtt pár nappal.

2019. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Semmit, elutazunk "telelni".
2019. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Hát semmi hagyományosat, az az egy biztos.

Jelenleg egy köretet és egy tortát találtam, amit bele akarok építeni a menübe. A torta pekandios-csokis mokka, a köret pedig polentas, balzsamecetes krumpli.

2019. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Hú az a balzsamecetes krumpli jól hangzik 😀


Én minden évben újítok, szeretek kísérletezni, új recepteket kipróbálni.


Tavaly télen voltunk rokonoknál külföldön, és ott ettem egy isteni gesztenye krémlevest, picit édes sós, nagyon jó volt, szerintem azt fogom levesnek megcsinálni.


Kacsát sütök mellé, illetve magamnak halat, mert azt csak én szeretem a családban 🙄 illetve párom szereti a májas tölteléket, ha jut időm azt fogok csinálni még


Köret nem lesz, csak saláta, francia sali vagy krumpli sali


Süti nem lesz, mert jön párom anyja, én anyum, szinte biztos hogy hoznak ezer féle bejglit

2019. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarom túlfőzni magam. Karácsonykor valami pörkölt (sertés köröm, vagy csülök) + gombás szelet vagy valami hasonló.. Újévkor pedig lesz bőrös malackaraj sütve, pár szelet rántott hús, zöldségekkel, és gondolom, hogy marad a pörköltből is. Addig még majd kialakul, van még idő.
2019. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rántott hal krumplisalátával, Töltött káposzta és Diós-, mákos-, gesztenyés bejgli biztosan lesz, a többit pedig majd két hét múlva ráérek eldönteni.
2019. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Párom nógrádi, náluk ettem először borlevest. Nálunk Zalában azt nem ismertük. Idén elkészítem karácsonykor. Rántott hal, valamilyen majonézes saláta és arany galuska vanília sodóval. Ez a Szenteste menü sora. 25én reggel korán indulunk Nógrádba és ott leszünk pár napig. Anyósnak mondtam, hogy kímélje magát és ne készüljön sokat, mert megyek és segítek neki, ráadásul apró sütit és aranygaluskát viszek.
2019. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Sütni: mézeskalács, linzer, kuglóf, püspökkenyér, kókuszgolyó.


Főzni: 24-én, szenteste: aszalt szilvával és gesztenyével töltött csirke, krumplipüré, almaszósz; 25-én: húsleves gazdagon, rántott hús, rántott sajt, rizs. 26-án: még nem tudom.

2019. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!