Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tarját akarok sütni de nem...

Tomi_212 kérdése:

Tarját akarok sütni de nem tudom egyben süssem e meg vagy szeletekben?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szeletekben. Mivel zsírosabb, szaftos hús, kb. másfél centi vastag szeleteket vágj, sütve a vékony nem jó. Az egyben sültre jobban kell figyelni, ráadásul érdemes előtte bepácolni.
2020. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
2020. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg sutheted egyben is de akkor vagdosd be,a vágásokba tehetsz fokhagymát esetleg szalonnát....én néha sütöm így. De szeletekben is nagyon jó, kis pácolás után főleg
2020. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most csináltam:

Középen bevágni, kinyitni, 1 kilóhoz 3 gerezd fokhagymát törni és beletenni. Kis zsálya. Só bors megy még bele, de kis őrölt kömény sem árt neki. Összecsukjuk és összekötözzük. Így maradhat akár 1 napig is de min 1 órát.

2 ek mézet 1 ek szemes mustárt (nem erőset) és egy tk mistármagot összekeverünk, ezzel bekenjük sütés előt, majd 2 óra alatt készre sütjük, időnként meglocsoljuk a szaftjával.

2020. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, 1 lépés kimaradt, jól körbe kell sütni serpenyőben pár percig mielőtt betesszük a sütőbe. De ha ez kimarad akkor sem hiszem hogy rossz lesz.
2020. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!