Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyömbéres mézes csirkéhez...

Gyömbéres mézes csirkéhez passzol az édesburgonya püré?

Figyelt kérdés
Tervezek mézes gyömbéres csirkét csinálni, édes burgonyával, sült /grillezett brokkolival és esetleg minimálisan grillezett barackkal. Vagy mi az amit mellé ezek helyett el lehet képzelni?

2020. jan. 29. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
izles kerdese, nekem tul edes lenne. inkabb krumplipure.
2020. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól hangzik.☺️ De, ha túl édesnek tartod, akkor csinálj karfiolpürét, az is nagyon finom és egészséges is!
2020. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik, bár a mézes csirke mellé, lehet nem édes köretet tennék. De ha édesszájúak vagytok, akkor tökéletes. :D
2020. jan. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok az édes íz, én ezek mellett még egyszerű párolt rizzsel tálalnám, mert a sós, semleges köret kiegészíti és ellensúlyozza a sok édes fogást. Az édesburgonyát is inkább megsütném, mint pürének készíteném, és barackot valamilyen üde salátával (madár, római) kombinálva kínálnám hozzá.
2020. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább krumplipürével csinálnám, vagy ha ezt nem akarom, akkor bulgurral.
2020. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen összetevőket felsoroltál, egyáltalán nem illik hozzá az édesburgonya. Erre szokták mondani, hogy a kevesebb néha több. A mézes csirkéhez én még barackot sem grilleznék. Ha ragaszkodsz a brokkolihoz, barackhoz, akkor én is inkább a sima krumplit (legjobb a burgonyapüré), vagy rizst adnék plusz köretként.

Saját egyéni véleményem az, hogy a grillezett brokkoli is egyfajta köret, a barack még elmegy, de egy fogáshoz ennyi bőven elég.

2020. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem passzol hozzá én édesburgonyát lazachoz szoktam csinálni vagy csevapcsicsához. A mézes-gyömbéres cucchoz inkább rizs illene, jó aromás basmati vagy vadrizses mix.
2020. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd ezekből össze hozok valamit, egyébként mi mást javasolnátok még? 🙂
2020. febr. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!