Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olcsó pár hozzávalós recepteke...

Olcsó pár hozzávalós recepteket tudtok irni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

prítós kenyér


mi az olcsó? mennyi pénzed van havonta kajára? mid van most otthon?

2020. ápr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Béla211 ***** válasza:
88%

Tócsni, krumplis tészta,tojasos nokedli,fokhagymás spagetti, paradicsomos tészta : fél liter sűrített paradicsomban és 3 dl vízben meg főzöd a tésztát sóval borssal és neked tetsző zoldfuszerrel izesited. Ha nagyon el inná a 20 dkg tesztank a levét akkor vizet adunk meg hozzá. Majd ha megfot a tészta mehet bele az egy darab mozzarella sajt addig kevergetjük míg élnem olvad és bennem sűrűsödik a tesztank.

Rántott leves kömény maggal vagy tojás leves.

2020. ápr. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Főzelékek: kelkáposzta, sárgaborsó, krumpli, spenót, stb.

Hozzá fasírt darált húsból. Fél kilóból nekem 12 db, pedig nincs tele kenyérrel, de ez nagyságfüggő.

Tészták

Csirkecomb farrésszel (1 kg 3-4 db és 400Ft körül)

Csirkemáj (fél kiló 300 Ft)

(receptek a neten)

2020. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
egyszerű sajtkrokett. [link] lényegében sajt, tojás és liszt, és tisztára olyan mintha rántott sajtot ennél ha szereted
2020. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy leves mindig eltelít. Örök kedvencem a tojásleves.


Pizza (Street Kitchen alapreceptjét szoktam használni. Liszt, élesztő, víz.) Maradékokat rá lehet dobálni. Én fokhagymás tejfölt kentem rá és a megmaradt húsvéti sonkát rádaraboltam.



Tészta minden variációban. Sűrített paradicsom+ sajt. Bacon+ tejföl. Tonhalkonzerv+ kukorica. Paradicsomszósz+ darált hús. stb


Főzelék. Feltét lehet virsli, tükörtojás, húsgombóc, fasírt, csirkeszárny, stb.


Lecsó


Paprikás krumpli


Desszert: tejbegríz, palacsinta, puding, kevert sütemény, kókuszgolyó, rakott keksz (puding+ háztartási keksz), stb.

2020. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!