Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kerti partira/szalonnasutesre...

Kerti partira/szalonnasutesre milyen sütiket lehetne vinni?

Figyelt kérdés

Sok ilyen programon szoktam részt venni, és úgy érzem, már ellőttem az összes receptemet amik könnyen, gyorsan elkeszithetoek.

Csináltam már brownietol kezdve szinte mindent (muffin többféle, piskóták, kevert gyümölcsös sütik) A barátaim nagyon szeretik a sutemenyeimet, így szeretném meglepni őket valami újdonsággal is 😊 most a tiramisun gondolkodtam (könnyen megvan, előtte nap el lehet készíteni)


Nektek milyen bevalt receptjeitek vannak? Bármi ötletet szívesen fogadok, előre is köszönöm a segítséget 😊


2020. máj. 1. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Sütés nélküli sajttorta nekünk nagyon ízlik, erdeigyümölcsökkel savanykásan, de lehet mondjuk barackkal vagy málnával, úgy édesebb
2020. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj a tiramisutol lemaradt, hogy kicsit nehezebben fogyasztható, mint pl. egy muffin. Kellenek külön kistalak, kanalak, és nem feltétlen szeretnék ennyi plusz mosogatast a vendeglatonak. Meg egy nagyobb létszámú összejövetelnel nem is biztos, hogy van elég ilyen kistál.
2020. máj. 1. 20:14
 3/11 A kérdező kommentje:
Szuper ötlet, egy receptet tudsz nekem esetleg küldeni? 🥰
2020. máj. 1. 20:15
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Valamilyen kelt tészta?

Többségük kézbe vehető, könnyen szállítható, nem romlandó.

Fahéjas csiga

Lekváros bukta

Csokis kifli

Ferdinánd tekercs

Vaníliás kalács

Túrós batyu

Mákos kifli

Fánk

2020. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
maradj otthon!
2020. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Uhh, a kelt tészta is nagyon jó ötlet. Könnyen fogyasztható és szállítható is. Köszönöm 😊
2020. máj. 1. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Még a keksztekercs jutott eszembe, azt se kell sütni, finom és jól lehet vele bánni.
2020. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Barackmag? :D egyszeru, de nagyszeru :)
2020. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A keksz tekercs is nagyon jo6, eszembe se jutott,köszönöm. 😊


A barackmagot nem ismerem, de mindjárt utánna nézek, köszönöm neked is az ötletet. 😍

2020. máj. 1. 23:27
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Edestestvére a mandulamag, imádom! Hamisítatlan vidéki lakodalmas sütemény.

Csak elég macerás elkészíteni sajnos, így én nem szoktam csinálni.

2020. máj. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!