Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Recept a híres Balatoni...

Recept a híres Balatoni vékony palacsintához?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék palacsintát sütni, de most olyat mint amiket a Balatoni büfékben, éttermekben lehet kapni. Valaki ha lenne olyan kedves, leírná a nagy titkos receptet? Bocsi ha volt már ilyen kérdés. Esetleg tippek?

2020. júl. 3. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagy titok: a liszten kívül lehetőleg spórolj ki belőle mindent, tojást, tejet, szódavíz azért kell bele. Tedd nagy serpenyőbe, amikor sütöd, és terítsd jól szét a kis merőkanálnyi tésztát. Süsd használt olajban, amiben előtte már legalább ötvenet sütöttél. Garantáltan ugyanazt kapod. :-)
2020. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1: TÍZPONTOS válasz! :) :) :)
2020. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na de most komolyan.... Kérdező, te soha nem ettél otthon finom palacsintát? Amiben az előbb felsoroltak mind benne vannak?

Mert akkor érthetetlen, hogy miért kell neked az értéktelen, íztelen, ócska minőség....

2020. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Szerintem a szentimentális értéke miatt, mert a Balcsinál töltött gyerekkori nyaralás ugrik be az embernek róla :)

2020. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, itthon is nagyon finom. Amit én csinálok az is nagyon tetszetős, de nem tudom. Nekem jobban tetszenek ezek az éttermi palacsinták vagy hogyan nevezzem őket. :// Utolsó válaszoló: részben ezért is, köszönöm a válaszokat.
2020. júl. 3. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Az érzelmi oldalát még csak-csak megértem.. De számomra az a nyúlós-lyukacsos izé minden, csak nem palacsinta. :-D
2020. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!