Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lilahagyma passzolna valamelyi...

Lilahagyma passzolna valamelyik ételhez?

Figyelt kérdés

Holnapi ebéd:

Tepsiben sült tarja krumplival,hagymával,fokhagymával

Mellé párolt káposzta


Viszont most jutott eszembe,hogy csak 3 fej vöröshagyma van itthon,általában hármat rakok a tepsis tarjába, de kell egy a káposztához is. Egy hagyma miatt pedig nem szívesen mennék el reggel a boltba :D elég messze van és inkább pihennék

Lilahagyma viszont van itthon 3-4 fej is :)


Szerintetek valamelyikhez passzolna? Mondjuk a tepsisbe jobban el tudnám képzelni,mint a káposztához, csak félek,hogy fura íze lenne, esetleg elrontaná :D

Vélemény?


2020. júl. 5. 00:14
A kérdező szavazást indított:
Tepsiben sült tarjához krumplival
Párolt káposztához
Mindkettőhöz
Egyikhez sem
35 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én a párolt lilakáposztát lilahagymával csinálom. Finom úgy is.
2020. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Én fehérből fogom csinálni, de szerintem ezzel sem lenne rossz.
2020. júl. 5. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Minkét ételhez passzol, talán esztétikusabb, ha a húshoz teszed a vöröset, és a káposztához a lilát, ízében teljesen mindegy. (Engem a hús mellett sem zavar, sütéskor kivilágosodik, elszürkül.)
2020. júl. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Káposztába soha nem teszek hagymát! Elveszi a káposzta szerethető ízét.
2020. júl. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Szívesen cseréltem volna ma veled 1-et! Nekem lila kellett volna, de csak a vörös volt itthon! :))
2020. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!