Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan közületek aki a...

Van olyan közületek aki a görög salátát öntet nélkül csinálja? Én most készítek először, és ez az olivaolaj citromlé kombó, háát, kihagynám inkább

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 10:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok! :)

Igen, én is arra gondoltam, hogy igazából minden enged valamennyi levet, nekem jó lesz úgy is.


Nekem a kombináció furán hangzik, és nem merem kipróbálni, ennyi az egész :D aztán meg lehet teljesen jó íze lenne, ki tudja. Nemrég egy barátomnál ettem egy salátaontetet, amit nekem magamtol sose jutott volna eszembe osszekavarni, de az összhatás ennek ellenére kifejezetten finom volt.

Mindenesetre most öntet nélkül fog készülni elsőre, aztán majd legközelebb már lehet hogy nem, ezt mèg nem tudom...:D

2020. júl. 18. 11:47
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
Darabolt össze a zöldségeket, vegyél ki egy kicsi adagot külön tálba, és próbáld ki azon. Ha ízlik, akkor a többire is teheted ezt az öntetet.
2020. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

Imádom az olyanokat, akik szerint elvisz a rendőrség ha nem AUTENTIKUS egy cseszett kaja amit én egyedül fogok megenni a saját otthonomban. :D


Mondjuk megér egy misét az is, akinek annyira szegényes az ízlése, hogy nem mert egy pici olajat meg citromot tenni a salátára.

2020. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!